Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Stylové

Pro šejky a oligarchy

Pro šejky a oligarchy
Pro šejky a oligarchy
Pro šejky a oligarchy
Pro šejky a oligarchy

Technologie je v dnešních dnech tak pokročilá, že se mnohdy divíme, co dalšího bude „nezbytného“ pro naše telefony a počítače…

Vylepšené obrazovky a pokročilý software, zmenšená velikost, a všechno kolem – elektronika definitivně dosáhla hranice možného vývoje, alespoň prozatím. Z toho důvodu nám mnoho firem, které se objevují na trhu luxusu, nabízí okouzlující a cenné verze těchto produktů. Pokud chcete technologii s nádechem luxusu, pak pro vás design od Gold Genie bude ideální.

Jejich nejnovější projekt je skutečně vzrušující změnou a již přitáhl pozornost mnoha lidí. Jsou již široce známý pro vytvoření pozlacených deluxe verzí iPhone a iPadu, a teď zaměřili svou pozornost na dotekové Midas iMac a MacBook. Jejich pozlacené verze jsou nyní k dispozici pro všechny modely Mac, a zajišťují je ti nejlepší zlatníci v Londýně.

Tato značka používá vysoce kvalitní 24karátové zlato, díky čemuž zajišťují trvanlivost i prémiový vzhled každého výrobku. Ale hlavně, protože si stojí za svým, nabízejí ke každému jejich výrobku doživotní záruku. Ceny pozlacených kusů se pohybují od 11 000 eur výše. Mezi jejich vážené klienty patří Victoria Beckham, Chris Brown, Puff Daddy, Tyrese Gibson, HelenMirren, Kate Moss, Simon Cowell a mnozí další.

Podobné články
X