Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Stylové

OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU

OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU
OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU
OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU
OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU
OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU
OCEŇOVANÝ GIN BEEFEATER 24 V NOVÉM STYLOVÉM DESIGNU

Beefeater, světově nejoceňovanější gin, odhaluje nový sofistikovaný design oblíbeného super prémiového ginu Beefeater 24… 

Poutavá láhev s reliéfními květinovými vzory je nově vyvedena v zářivě červené barvě, čímž se mezi ostatními spirity stává absolutně nepřehlédnutelnou. 

Originální láhev Beefeater 24, jejíž květinové zdobení v sobě odráží dvanáct rostlinných složek, tzv. botanicals, ukrytých v samotném ginu, je inspirovaná dekorativním stylem Arts and Crafts 20. století. Tyto botanicals byly pečlivě vybrány master distillerem Desmondem Paynem a přesně 24 hodin macerovány v obilném destilátu. Výsledkem je gin dokonale vyvážené a jemné chuti. Nápadně červený design nejenomže nechává Beefeater 24 vyniknout mezi ostatními láhvemi, ale zároveň jej pomůže zákazníkům odlišit od ginu Beefeater Dry. 

Právě červená barva vzdává hold jednomu z nejstarších britských drahokamů královské koruny, centrálnímu 170karátovému rubínu Black Prince’s Ruby na Britské imperiální koruně. Tak jako značka Beefeater i historie tohoto vzácného kamene je propojena s pevností Tower of London a jeho strážci zvanými Yeoman Warders či Beefeaters. Postava strážce Toweru je vyobrazena na přední straně etikety a uzávěr zdobí autentický podpis zakladatele značky Beefeater, Jamese Burrougha. Na láhvi nechybí ani krkavec, který dle pověstí ochraňuje Tower i královskou korunu. 

„Náš nový design Beefeateru 24 upoutá pozornost zákazníka svojí překrásnou červenou barvou, která dá láhvi opravdu vyniknout. Beefeater 24 je vskutku speciální gin, který byl vyroben jedním z nejzkušenějších gin master distillerů na světě, Desmondem Paynem. Chceme, aby jen při samotném pohledu na láhev zákazníci věděli, že její obsah ukrývá spirit té nejvyšší kvality. Nový vzhled bezesporu ocení nejenom milovníci Beefeateru 24, ale také zákazníci, kteří rádi objevují super prémiové giny,“ říká Eric Sampers, globální ředitel značky Beefeater.  

O ZNAČCE BEEFEATER

Značka Beefeater je jedním ze světově nejoceňovanějších výrobců ginu. Tento jedinečný destilát se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Založený Jamesem Burroughem v 19. století, původní receptura ikonického Beefeateru, jež je dnes jediným dry ginem, který se v srdci hlavního města vyrábí, zůstala dodnes v podstatě nezměněna. V současnosti je chráněna zkušeným master distillerem Desmondem Paynem. Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. Do portfolia značky Beefeater patří Beefeater Dry, super prémiový Beefeater 24 a Beefeater Burrough’s Reserve. 

O SPOLEČNOSTI JAN BECHER – PERNOD RICARD 

Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Byla založena v roce 1807 slavnou karlovarskou rodinou Becherů a její hlavní činností je výroba a prodej prémiových alkoholických nápojů. V roce 1997 se stala součástí francouzské skupiny Pernod Ricard, jednoho ze dvou největších výrobců prémiových lihovin a vína na světě.

Podobné články
X