Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Stylové

NESPRESSO PIXIE V NOVÉM ELEGANTNÍM DESIGNU

Na trh přichází oblíbený kávovar PIXIE v nové elegantní verzi s panelem z nerezové oceli...

 

 

Prvotřídní design, kompaktnost a krása se snoubí s účelností, a nová verze PIXIE Stainless Steel je tak vynikajícím doplněním stávající řady kávovarů Nespresso. PIXIE se řídí zásadou průmyslového designu „méně je více”, a proto byl jeho nerezový panel zmenšen, jak jen to bylo možné. Nová černá matná rukojeť navíc zvýraznila stylové linie kávovaru, který je od poloviny března dostupný ve dvou verzích: PIXIE Steel Dots je ozdoben vystouplými tečkami, zatímco PIXIE Steel Lines je ozdoben vystouplými liniemi. Členové Nespresso Clubu se opět mohou těšit na celou řadu miniaturizovaných prvků, na které už si u řady PIXIE zvykli. PIXIE se přizpůsobuje rychlému tempu a stísněnému prostoru dnešního světa a pracuje s minimálními požadavky na prostor i čas. Zahřátí a příprava kávy espresso nebo lungo trvá pouze 25 až 30 vteřin a díky duálním programovatelným tlačítkům velikosti šálků je velice jednoduchá. Sklápěcí mřížka na šálek je určena pro přípravu mléčného řešení do vyšší sklenice.

Jako všechny kávovary této řady i PIXIE Stainless Steel se při špičkovém designu vyznačuje velmi přehledným intuitivním ovládaním. Kávovar mimo jiné upozorňuje na nízkou hladinu vody. V oblasti úspory energie a ochrany životního prostředí je nekompromisní, automaticky se vypíná již po devíti minutách nečinnosti. Tento systém zaručuje velice nízkou spotřebu elektrické energie: PIXIE spotřebuje o 40 % méně elektrické energie než nejúspornější kávovary třídy A. Vyžaduje také 3x méně odvápňování.

 


PIXIE Stainless bude dostupný od poloviny března 2013 za cenu 4 490 Kč v síti butiků Nespresso, na webových stránkách Nespresso, v Nespresso Clubu a u vybraných prodejců.O společnosti Nestlé Nespresso SA

Společnost Nestlé Nespresso SA, světový průkopník a odborník na trhu s porcovanou kávou nejvyšší kvality. S vedením ve městě Lausanne ve Švýcarsku a více než 7000 zaměstnanci má společnost Nestlé Nespresso SA zastoupení ve více než 50 zemích světa. V roce 2011 tato společnost provozovala světovou maloobchodní síť 270 exkluzivních butiků a dosáhla celosvětových prodejů přesahujících 3,5 miliardy švýcarských franků s 20% tempem ročního růstu. Chcete-li se dozvědět více informací, navštivte stránky www.nestle-nespresso.com.

Podobné články
X