Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Stylové

Luxusní přehlídka Monte Carlo

Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo
Luxusní přehlídka Monte Carlo

Po úspěchu předchozích ročníků během Pitti Uomo a módního týdnu v Milaně, nám GeGorsi Luxury Consulting prezentuje přepychovou přehlídku Monte-Carlo k příležitosti 25. výročí přehlídek jacht v Monaku, která se konála 25. září v Palais de La Scala v Monte Carlu...

Pod dohledem Madame Cris Egger, nám byla tímto jedinečným způsobem představena díla luxusních značek z různých částí světa v unikátním prostředí přehlídky ALBERTO ADONAI (v Palais de la Scala, který je jen pár kroků od historického hotelu Palace Hotel Hermitage, a v partnerství s renomovaným vinařstvím FASSATI z Toskánska.) Fotografování bylo zajištěno světově proslulým hotelem Hermitage, symbolem Belle Epoque a elegantního životního stylu, a také orientačním bodem luxusu v nové digitální éře.

Hvězdou dne byl Joao Rolo, talentovaný portugalský návrhář. Aby bylo utvořeno perfektní prostředí, byl dalším luxusním doplňkěm speciální Rolls Royce Silver Wraith.

 

Níže naleznete popisy značek:

ALBERTO ADONAI

Je třeba 40 let zkušeností a nejméně 120 fází výroby, aby se některý z našich návrhů mohl nazvat Alberto Adonai. Základem jsou obratné ruce. Oči, které vidí ty nejmenší detaily. Intelekt a odborné znalosti, které zajistí jedinečné zážitky. Je třeba pečlivé kontroly, aby vnikla „mistrovská díla“. Svou práci milujeme a hledáme pouze dokonalost, která je naší největší spokojeností. Výzkum a technologie v kombinaci s důmyslnými stroji a pokročilé kontroly kvality, to všechno jsou ingredience, které definují naše moderní výrobky. Nicméně, naše síla je v řemeslných dovednostech, které splňují luxus, jaký po nás požadují naši klienti. Naším cílem je spojit ženskou vytříbenost, komfort a kreativitu. To je to, co dělá naše výrobky jedinečnými.

Alberto Adonai Design se zabývá drahými módními doplňky, symboly stylu!

FASSATI

V roce 1913, v Toskánsku, v oblasti Chianti, bylo toto vinařství založeno markýzem Fassati Fassati. Později se dostalo do rukou rodiny Sparaco, která byla známa vášní pro vinařství a již vlastnila jednu z historických vinic – Marche Fazi Battaglia. Ti odkoupili několik vinic v těch nejlepších oblastech Vino Nobile di Montepulciano DOCG, nedaleko krásného města Montepulciano, a od roku 1969 nese toto vinařství jméno FASSATI.

V roce 1989 postavili novou pobočku v srdci vinic, ve městě Montepulciano, která má moderní vybavení a nové dubové francouzské sudy.

IRINA

Irina Koshkina. Krejčovství a kloboučnictví.

Zakladatelka, majitelka a vedoucí designérka. Jméno Irina Koshkina je ve světě krejčovství synonymem pro nové, netradiční vzory a materiály, které jsou jednoduše neodolatelné a pozvednou ženu do nových a závratných výšin. Element ze sexappealu celebrit, vášeň a královská nádhera, to vše spatříte v její přitažlivé kolekci, kde poutavé návrhy nesou eleganci a rafinovanost, jakou si zaslouží každá žena – protože každá žena je jednoduše jedinečná. Její kolekce, které lámou hranice obvyklosti, posilují její pověst jednoho z nejlepších světových krejčovství, i víru v to, že krása krejčovství a kloboučnictví bude umocněna ženami, které budou výtvory nosit.

GIOIELLI

Design a řemeslo se setkávají v ESSENZE GIOIELLI, kde vytváříme jedinečné kousky se skvělým vizuálním dopadem. Naše šperky kombinují zlato, stříbro a drahé kameny s vysoce kvalitním dřevem, jako je africké ebenové dřevo a vřesové kořeny. Šperky z Essence neznamenají pouze exkluzivitu, eleganci a modernost, ale také vyjadřují lásku k novému druhu umění, které je založené na pozorném výzkumu materiálů a vášni pro ruční práci.

HAVENEY

Haveney je mladá značka, která vznikla na jihu Francie. Nabízí ženské a rafinované výtvory, které dodají ženám na eleganci.

Garantujeme 100% francouzskou kvalitu. Výroba je ruční, včetně doplňků v oblečení. Naše látky jsou od místních dodavatelů, a jsou pečlivě vybírány. Nabízejí tak kvalitu, kterou si zasloužíte. Doufáme, že si užijete tyto výtvory vyrobené s láskou a vášní. Haveney se vám chce přiblížit, proto se podělte se svým názorem a pomozte nám tak se zlepšit. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, abychom co nejlépe mohli splnit vaše očekávání.

JOAO ROLO

Hluboce přitahován designem, který nikdy nikam nemizí, vstoupil tento mladík na uměleckoprůmyslovou školu Antonio Arroio v Lisabonu, kde navštěvoval kurzy zabývající se interiéry, a o dva roky později kurzy textilní techniky, kde se poprvé setkal s fascinujícím světem tkanin a módy. Rozhodl se pak vytvořit svou vlastní značku a otevřít první Atelier de Couture v Lisabonu v 80. letech, kde upřednostňoval individuální služby, což mu vydrželo dodnes. Tři roky po otevření si splnil svůj velký sen – svou první přehlídku Haute Couture! A poté vše přicházelo přirozeně… Přesně tak se zrodila značka Joao Rolo Home Collection. Ve spolupráci s dalšími společnostmi se soustředí na nábytek, sedací soupravy, matrace, obrazy a keramiku. K prodeji je v několika zemích, a je to velmi úspěšná značka na mezinárodní úrovni.

ROSA MARO

Rosamaro se zrodila ze zkušeností Sabriny Romano, návrhářky doplňků k luxusnímu zboží. Rosamaro je esenci ženskosti, filozofií nové a moderní ženy s ostrostí, romantičností a přesto temperamentem a rafinovaností… Rosamaro peněženky jsou jedinečnými kousky, které jsou ručně vyráběny. Každá odráží jinou osobnost a autenticitu této italské značky.

Styl, kvalita, design a jedinečnost jsou hodnoty, ve které Rosamaro věří. Naše láska a pozornost každému detailu odlišuje naše peněženky a dodává vám unikátní, ručně dělaný kousek…

SARITZ

Její vášeň k šití a krejčovství pochází od matky. Když bylo Saritz dvanáct, začala se svými vlastními návrhy. Byl to pro ni zcela přirozený svět experimentování, učení, barev, látek, tvarů a vzorů. To vše se v ní probudilo. V šestnácti začala studovat krejčovství ve Finsku. Po střední šla na rok do Londýna studovat módu a poté na tři roky do Říma, kde studovala módní design. V šestadvaceti získala titul v oboru módního návrhářství. A zatímco žije v Římě, vzbudila se v ní velká láska k malování.

Po studiích byla přijata jako učednice jejího velkého idola, Fausta Sarlia, kde si uvědomila, jaký druh oblečení chce utvářet: takové, které bude co nejdokonalejší, přesně jako to dělal Sarli. Dokonalé stehy a švy, nádherné barvy a harmonické kombinace barev i materiálů. Pro Saritz je tohle vše opravdovým uměním.

Podobné články
X