Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Stylové

IMPERIA VRACÍ ÚDER

IMPERIA VRACÍ ÚDER
IMPERIA VRACÍ ÚDER
IMPERIA VRACÍ ÚDER
IMPERIA VRACÍ ÚDER
IMPERIA VRACÍ ÚDER
IMPERIA VRACÍ ÚDER

Místo toho, aby se soustředili na trendy té nejnovější generace technologií, se studio OMA audio jako vždy ohlíží do minulosti, aby našli to nejlepší řešení pro své audio zařízení…

Imperia představuje nový zvukový systém se čtyřmi kanály a s vertikálními kónickými aparáty, které pokrývají rozsah od 100 Hz až do 20 kHz, nemluvě o dvou zatížených reprákových jednotkách, které jsou umístěny na zadní straně společně s dalším masivním reproduktorem. Tyto aparáty stvořil David D’Imperio, a byly vyrobeny z pevného pensylvánského ořechového, třešňového a jasanového dřeva. Aparát se středním dosahem má výhody, které plynou z kompresované cívky, zatímco aparát s vysokou frekvencí byl ulit z hliníku.

Nejnovější verze, když už mluvíme o materiálech, je složena z jasanového dřeva a doplněná siličnými detaily, což je ideální způsob zachování přírodně světlého odstínu. Při výrobě byly použity jen ty nejlehčí dřevěné kusy, a byly jednotlivě odděleny od zbytku stromu, díky čemuž byla celá záležitost rozhodně složitější a těžší. V kombinaci s černými detaily a břidlicí, oblými tvary basových modulů, nám nejnovější produkt Imperii nabízí maximální kontrast materiálů.

Individualizované elektrické součástky a nejvýkonnější moderní elektroinstalace zajistí to nejideálnější rozvržení reproduktorů v kombinaci s moderní kompresní komorou, která je umístěna na zadní straně. S největší pravděpodobností vám tyto reproduktory poskytnou vysoce kvalitní zvuk bez ohledu na to, co se bude dít kolem.

Podobné články
X