Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Stylové

HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU

HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU
HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU
HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU
HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU
HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU

Havana Club 7 Años, legendární sedmiletý rum značky Havana Club s nezaměnitelnou kvalitou získanou tradičním výrobním procesem, přichází s novým designem...

Pýcha mistrů výroby ikonických rumů, Havana Club 7 Años zapsal kubánský rum na mapu jako světového leadera v kategorii extra prémiových rumů. Nová láhev oslavuje kubánské kořeny značky svým jednoduchým a elegantním tvarem, jež odráží design tradičních tzv. sipping rumů – ideálně podávaných na ledu – pocházejících z této karibské země. 

Láhev, ukrývající jeden z nejtmavších, nejbohatších a nejkomplexnějších rumů vůbec, si uchovává svoje smyslné křivky, které vyjadřují propojení mezi otevřeností Kubánců a uměním výroby rumu. Do detailu propracovaná etiketa s novým barevným lemem pak odkazuje na energii Havany. Na zadní straně etikety je vyobrazen Don José Navarro, Maestro Ronero značky, který stojí za výrobou rumu Havana Club 7 Años, a v přátelském gestu láká nadcházející generaci vyznavačů kubánských rumů na jeho jemnou chuť. 

Nick Blacknell, marketingový ředitel Havana Club International říká: „Jako vedoucí značce 100% pravého kubánského rumu dostupného po celém světě, je nám velkou ctí odhalit nový design Havana Club 7 Años, který ctí náš kubánský původ i lidi vyrábějící tento výborný rum. V odkazu na rostoucí globální poptávku po vysoce kvalitních rumech, nová láhev přenese ducha Kuby nejenom na fanoušky značky Havana Club, ale také na milovníky spiritů ve všech koutech světa. Zároveň upevní naši pozici vedoucí značky v kategorii extra prémiových rumů.“   

Havana Club 7 Años je esencí kubánských stařených rumů s lahodnou jantarově medovou barvou. Vyrábí se minimálně ze sedmiletých, většinou však ale z podstatně starších rumů. Voní po vanilce a opáleném dřevu, jehož aroma rum získává díky dlouhodobému zrání v dubových sudech. Komplexní a intenzivní chuť v sobě nese tóny sladkého ovoce, koření i kubánské cukrové třtiny, která se k výrobě rumu používá. 

O značce HAVANA CLUB 

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu tradiční umění destilace, zrání (tzv. Añejamiento) a směšování prémiových rumů. Jméno Havana Club zachycuje kubánské dědictví výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu. V rámci České Republiky je Havana Club v distribuci společnosti Jan Becher – Pernod Ricard. 

O společnosti  Jan Becher – Pernod Ricard 

Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Byla založena v roce 1807 slavnou karlovarskou rodinou Becherů a její hlavní činností je výroba a prodej prémiových alkoholických nápojů. V roce 1997 se stala součástí francouzské skupiny Pernod Ricard, jednoho ze dvou největších výrobců prémiových lihovin a vína na světě.

Podobné články
X