Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Trend  -  Hi-Tech

Propracovaná verze iPad Air 2

Fanoušci Apple vždy ocení nové a extravagantní novinky pro jejich oblíbená zařízení…

A to je právě to, s čím přichází společnost Brinell. Jsou jednou z firem, které se v posledních pár letech pokusily o vytvoření sofistikovanější verze Apple.

Propracovaná verze iPad Air 2

A pokud jste si mysleli, že nový iPad Air 2 je vzrušující, měli byste si prohlédnout nový model od Brinelly, „iPad 2 Air refined“, který tento produkt povznese na zcela novou úroveň. Tato německá společnost je známa pro své USB zařízení, která jsou vždy moderní a inovativní, vyrobené z různých typů dřeva, kůže a jiných materiálů, ale jejich perfektní iPad bude ještě populárnější.

Na začátku listopadu společnost veřejně představí tři vlastní verze iPad Air 2: jedna bude zdobena ebenovým pouzdrem, což je vzácné tmavé dřevo. Druhá bude obalena kůží Nappa. Ve třetí budete moci vidět detaily z uhlíkových vláken. Rovněž, na každém z modelů budou kovové vložky, které budou velmi atraktivní.

Propracovaná verze iPad Air 2

Vytříbené udělátka Apple verzí budou mít Qi bezdrátové nabíjení, takže nabíječky a kabely po taškách již nebudou nutné. Nad displejem uvidíte logo Brinella, ale žádné technické modifikace.

Pokud jde o cenu, 16 GB verze bude stát kolem 1 500 eur, což je zhruba o 1100 eur více, než stojí „obyčejný“ iPad Air 2 model.

Podobné články
X