Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Na cestách  -  Auta

BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50

BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50
BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50

Model BMW ALPINA B5 Bi-Turbo EDITION 50 byl striktně limitován a jeho celosvětová produkce čítala pouhých 50 kusů...

Tato limitovaná edice modelu BMW Alpina B5 Edition 50 byla stvořena a vyrobena na oslavu padesátého výročí založení společnosti ALPINA v roce 2015. Všechny vozy z této edice zúročují jedinečné vlastnosti vycházející z dlouhé a úspěšné minulosti značky.   Stejně, jako každá limitovaná edice kterou ALPINA v minulosti vyrobila, je i současná EDITION 50 velice úspěšná, což dokazuje fakt, že všech padesát vyrobených kusů již zná své majitele.

Motor V8 Bi-Turbo produkuje výkon 441 kW (600 hp) a 800 Nm kroutícího momentu
Sedan BMW ALPINA B5 Bi-Turbo zrychlí z 0 na 100 km/h v pouhých 4,2 vteřinách
Sériová výbava vozu byla významně obohacena
 
Neutuchající poptávka po výkonných benzínových BMW řady 5 z produkce BMW Alpina znamená, že standardní model BMW ALPINA B5 Bi-Turbo Sedan a Touring bude v nabídce i pro rok 2016. Tento model bude představen s vylepšeným motorem a novým nastavením hnacího ústrojí. Výkonné, 4.4 litrové V8 Bi-Turbo bylo ještě upraveno a výkon vzrostl až na 441kW (600 hp) a 800 Nm kroutícího momentu. Nové BMW ALPINA B5 Bi-Turbo Sedan zrychluje z 0 na 100 km/h za pouhé 4.2 vteřiny a disponuje maximální rychlostí 328 km/h. Kombinovaná spotřeba se dle ECE normy udává na 9,5  l/100 km a 221 g/km CO2.

Významně vzrostl i rozsah standardní výbavy vozu. Sportovní odpružení ALPINA s Adaptivním řízením - nově jako součást standardní výbavy - zahrnuje elektronicky nastavitelné odpružení s aktivní stabilizací. V kombinaci s upraveným protiprokluzovým diferenciálem, který je nyní také standardní výbavou, nabízí BMW ALPINA B5 Bi-Turbo ještě více jízdní dynamiky, ovladatelnosti a zvýšenou trakci.
 
V interiéru každého vozu  BMW ALPINA B5 Bi-Turbo nyní naleznete ještě více luxusu včetně koženého čalounění sedadel Merino, koženého čalounění přístrojové desky a elegantních lakovaných lišt Piano. Za příplatek získáte odlehčený výfukový systém AKRAPOVIČ vyrobený z titanu, který B5 Bi-Turbu dodává nezaměnitelný charakter a zároveň uspoří celých 17 kg váhy. Příplatkový brzdný systém s fixními třmeny poskytuje v extrémních podmínkách ještě více jistoty a brzdného účinku.

Podobné články
X