Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Na cestách  -  Nautika

Symetrie v podobě luxusu

Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu
Symetrie v podobě luxusu

Pokud jste nikdy neslyšeli o Sinot Exclusive Yacht Design, připravte se, že budete zcela okouzleni…

Tato společnost právě představila jeden z nejlepších příkladů designu jacht pod názvem Symmetry. Je to úžasná, vyvážená a souměrná jachta, dlouhá 180 metrů, která bude obousměrná.

S designem, který jistě mění pravidla hry, má tato jachta kompletní design a veškeré funkce i na palubách, které jsou organizované kolem středu. Její trup je symetrický, což mu dodává schopnost obousměrného kursu na moři. Koncept Symmetry jachty je založen na harmonii, která se nám představuje s ohromující rovnováhou a funkčností, krásou, inženýrstvím a designem. Prostorných palub existuje šest a mají dostatek prostoru pro 34 hostů a 48 členů posádky – každá má svou specifickou funkci a charakter.

Účel plážové paluby je zjevný, s lehátky, bazénem i slanou vodou. Paluba pro hosty má ve středu také skvělý bazén se skleněnou podlahou, a je zde několik VIP pokojů se soukromými balkony a lodžiemi, které zajistí, že se na této palubě budete cítit vítáni. Hotelová paluba má několik působivých funkcí, jako jsou prostorná lázeňská zařízení, jídelna, lodžie, bar, zahrada, fitness a krásný venkovní bazén. Cestující si ji jistě užijí. Spodní paluba je určená dětem, a je stejně působivá jako jakýkoliv jiný prvek této jachty.

Hlavní kajuta má vlastní palubu, soukromé lázně, kancelář, knihovnu, obložený box a otevřenou terasu s lehátky a nekonečnou fontánou. Jak si dokážete představit, majitelé si budou moci vychutnat neuvěřitelné ubytováni.

Podobné články
X