Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Na cestách  -  Nautika

OKOUZLUJÍCÍ JACHTA YARA 48

OKOUZLUJÍCÍ JACHTA YARA 48
OKOUZLUJÍCÍ JACHTA YARA 48
OKOUZLUJÍCÍ JACHTA YARA 48
OKOUZLUJÍCÍ JACHTA YARA 48
OKOUZLUJÍCÍ JACHTA YARA 48

Po uvedení krásné 44 metrů dlouhé superjachty Yara 44 se opět italská loděnice ISA Yachts nachází pod světly reflektorů…

Společnost uvedla svůj velkolepý concept Yara 48. Tato nova motorová jachta je 48 metrů dlouhá a byla vyvíjena ve spolupráci s Omega Architects a Van Oossanen Naval Architects, na velmi efektivní platformě. Tato jachta má ohromující design, který se zaměřuje na vztah exteriéru s interiérem, s vysokými okny a několika otevřenými prostory, které velmi elegantně spojují vnější a vnitřní části. Má pěknou otevřenou palubu, která poskytuje o 50% vice prostoru než jachta klasického rozložení.

Ve svém interiéru je jachta Yara 48 opravdu okouzlující. Rodinná kajuta na hlavní palubě bude mít oddělenou koupelnu pro něj a pro ni, zatímco dvě dvoulůžkové kajuty a dvě kajuty pro VIP na spodním patře budou odděleny kulatým schodištěm.

Na spodní palubě bude umístěn ležérní plážový klub inspirovaných tradničními ruskými lázněmi se třemi oddělenými místnostmi, saunou, koupelnou a prostorem s barem pro odpočinek a relaxaci. Vše, co musíte dělat je relaxovat a užívat si luxusní zacházení a výhledy, které tato jachta nabízí.

Tato motorová jachta mísí rychlost s rozsahem díky dvěma silným naftovým motorům MTU 16V2000 M94, které dávají lodi cestovní rychlost 12 uzlů a maximální rychlost 30 uzlů.

Podobné články
X