Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Na cestách  -  Nautika

Jachta Nemo 44

Jachta Nemo 44
Jachta Nemo 44
Jachta Nemo 44
Jachta Nemo 44

Jako design Fulvio De Simony, byla hliníková jachta Nemo 44 navržena v prostorách MC Yacht & Co. International, což je součást francouzské loděnice Yacht Ocea…

S rozsahem o více než 4000 nm, je na této jachtě spousta místa pro další hračky, jako jsou čluny či vodní skútry. Myšlenkou bylo vlastnit jachtu, která bude fungovat jako plovoucí resort – musí být schopna dojet na ta nejodlehlejší a nejkrásnější místa, ale zároveň nabízet veškerý možný komfort. Takže venkovní prostory (300 metrů kubických), klub, bazén, vířivka i plovoucí hračky, to vše bylo navrženo tak, aby si majitelé mohli vychutnat luxus a uvolněný životní styl.

Vnitřní i venkovní prostory zahrnují domek, obývací pokoj, bar, hlavní apartmá s oddělenými koupelnami, posilovnu a pět dvoulůžkových kajut s vlastním sociálním zařízením. Hliníková konstrukce zajišťuje lehkost, což je velké plus pro navigaci. Díky tomu a její zdrženlivé délce má svobodu plout po celém světě a může dosáhnout i vzdálených částí moře.

Jachta Nemo je poháněna dvěma poměrně malými motory s celkovým výkonem 2800 koní, což jí dává možnost dosáhnout maximální rychlosti až 16 uzlů a cestovní 12 uzlů. Je to plně přizpůsobitelná super jachta, kde byl každý detail navržen tak, aby si ho majitel vychutnal – od pohonného systému až po interiérové i exteriérové dekorace.

Podobné články
X