Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Na cestách  -  Nautika

Gulf Craft – Majesty 48

Culg Craft, nejnovější jachta se vstupní úrovní, Majesty 48, dorazila do Thajska, země, která připravuje hostinu pro jednu z největších vodáckých akcí, Ocean Marina Pattaya Boat Show...

Gulf Craft – Majesty 48

Standardní Majesty 48 je vybavena téměř všemi vyžadovanými funkcemi v jednom. Se svěžím, moderním interiérovým designem, sociální oblastí kolem kokpitu a prostorným můstkem, může být Majesty 48 pohodlně ovládána majitelem a byla navržena tak, aby zlákala kupce.

„Jsme pevně přesvědčení, že se z Majesty 48 stane jeden z našich nejoblíbenějších modelů v Thajsku, protože jak vyplývá z novějších informací z trhu, poptávka po jachtách se vstupní úrovní v zemi roste v souladu s rostoucím bohatstvím,“ řekl Erwin Bamps, výkonný ředitel společnosti Gulf Craft.

Podle nedávno zveřejněné zprávy z kanadské banky Royal a Cap Gemini SA, Thajsko navýšilo své bohatství o 11,2% oproti předchozímu roku na 396 milionů dolarů. Počet milionářů v Thajsku se zvýšil o 9,2% na 80 000, zatímco počet milionářů vyšší třídy (příjem nad 30 milionů dolarů) stoupl o 2% na 527.

Do budoucnosti Thajsko očekává, že počet milionářů vyšší třídy stoupne o 300 (nárůst o 52%) do roku 2023. Podle Bampse budou milionáři vyšší třídy toužit po malé jachtě pro rychlé rodinné výlety a zábavy s přáteli a kolegy, díky čemuž se poohlédnou po menších, plně vybavených a snadno ovladatelných modelech, jako je například Majesty 48.

„Gulf Craft představil tuto jachtu na mezinárodním trhu začátkem letošního roku, a zpětná vazba byla velmi pozitivní. Několik klientů ji popsalo jako dokonalost pro rodinu. Jachta je vybavena prostorným můstkem, 2 kabinami – včetně hlavního plně vybaveného apartmá – jídelnou, kuchyní a skrytým ubytováním pro posádku, díky čemuž je vynikající volbou pro časté výlety,“ řekl Bamps.

Thajsko je středem kultury lodí – podpořeno sofistikovanou námořní infrastrukturou, nádherným přírodním pobřežím a otevřeným prostranstvím – díky čemuž se stává hlavním cestovním cílem majitelů lodí a turistů, kteří mají bydliště v regionu.

Majesty 48 byla v Thajsku prodána přes prodejce Gulf Craft, Go Boating Thailand, který nabízí plnou před i poprodejní podporu, včetně místní služby v podobě techniků a inženýrů.

Gulf Craft – Majesty 48

Vpád Gulf Craft do jihovýchodních asijských trhů sahá až do roku 1992. Od té doby vzrostl prodej sportovních motorových lodí Orys, stejně jako rybářských a rodinných lodí Silvercraft. Společnost byla také posledních pár let svědkem rostoucího zájmu o jejich premiérovou jachtařskou značku Majesty s jejich modelem 88 a 56, které na sebe přitáhly zvláštní pozornost.

Majitel první Majesty 48 je stávající zákazník, což jen podtrhuje to, že Gulf Craft je loajální ke své místní klientele, která sídlí v Thajsku.

Podobné články
X