Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Na cestách  -  Nautika

Azimut 80

 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80
 Azimut 80

Prostorná a elegantní jachta Azimut 80...


Výrobce italských luxusních jacht, Azimut, představuje svou první loď delší než sedmdesát stop, která bude zcela navržena v jejich výrobních závodech – Azimut 80.


Vnější design této luxusní jachty je dílem Stefana Righiniho, zatímco interiér má na svědomí Achillo Salvagno Architetti. Jachta Azimut 80 je velmi prostorná a pohodlná: obsahuje čtyři elegantní kajuty dostatečně velké pro osm hostů, pět koupelen a prostornou palubu, která je dalším místem k potěšení. Osvětlení, založené na LED technologii, je dalším působivým prvkem. Je zcela ovladatelné v závislosti na atmosféře a náladě, jakou chcete utvořit. Zrcadla a velmi vysoké stropy také přispívají k celkově prostornému uspořádání. Součástí jachty je také poměrně velká plovací platforma.


Azimut 80 je poháněna dvěma MAN motory s 1500HP, které umožňují dosažení rychlosti 30 uzlů. Nádrž má kapacitu 600l a obsahuje také vodní nádrž o velikosti 1200l. Také může mít vestavěnou elektrickou mořskou ploutev CMC, která slouží jako další stabilizátor.

Podobné články
X