Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Šperky

Výběr starožitných valentýnských dárků

V letošním roce sestavil LoveAntiques.com výběr nejlepších antikvariátních dárků pro den sv. Valentýna. Nabízí jedinečné a delikátní dary, které obstály ve zkoušce času a jsou mimořádně kvalitní...

 

Výběr starožitných valentýnských dárků


Perlové a diamantové náušnice c1950 - 895 liber
Darujte na Váš Valentýn tyto úžasné a velmi atraktivní náušnice z roku 1950 a budete mít na co vzpomínat. Perly měří 9,5 mm a jsou doplněny sedmi diamanty v každé náušnici, kde je celkem 0,25 karátů. Je na nich 18 karátové bílé zlato.

 

Výběr starožitných valentýnských dárkůFull Diamond Eternity Ring c1920 – 795 liber
Darování prstenu věčnosti na Valentýna někomu výjimečnému, by mohla být jedna z nejromantičtějších věcí, které kdy uděláte. Tento dokonalý zářivě bílý diamant zasazený do platina je krásnou volbou.

 

Výběr starožitných valentýnských dárkůCejlonský safírový a diamantový prsten c1930 – 1 950 liber
Unikátní a velmi hezký safír, který má oválný tvar a je obklopený sadou diamantů. Cejlonský safír je krásně barevný, je na něm 18 karátové bílé zlato a prsten tak má nádherný povrch.

 

Výběr starožitných valentýnských dárkůBurr Walnut toaletní stolek vévodkyně c1860 – 1 295 liber
Praktičtějším, ale stále romantickým, dárkem na Valentýna je tento starožitný Burr Walnut toaletní stolek. Dopřejte své milované polovičce speciální pohádkový kus nábytku. Tento ohromující toaletní stolek má odnímatelné sklopné zrcadlo, dva dlouhé šuplíky a tři menší ozdobné šuplíky z 19. století.

 

Výběr starožitných valentýnských dárkůBronzová ozdoba z 19. století/šperkovnice ve formě knihy – 225 liber
Chcete náznak důvtipnějšího Valentýna? Kupte Vaší lásce šperkovnici z 19. století, aby si měla kam schovat všechny své nádherné šperky. Tento box je velmi kvalitní a má originální obložení.

Podobné články
X