Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Šperky

Šperkovnictví Graff – Nová kampaň

Šperkovnictví Graff – Nová kampaň
Šperkovnictví Graff – Nová kampaň
Šperkovnictví Graff – Nová kampaň
Šperkovnictví Graff – Nová kampaň

Londýnská společnost Graff Diamonds právě zahájila svou podzimní kampaň, ve které můžeme spatřit ty nejlepší kousky a krásnou Emily Di Donato…

Se čtyřmi perfektními fotografiemi a vzhledem, který se zaměřuje na prvky života, podtrhuje Emilyna krása vzácné diamanty, rubíny a smaragdy této společnosti. Žluté diamanty, které jsou specialitou společnosti Graff, byly vybrány, aby reprezentovaly eleganci a lehkost vzduchu. Yellow Gemini, dokonalé lesklé diamantové náušnice, které se pohybují od 55,74 do 51,29 karátů, perfektně ladí k diamantovému prstenu, který je opravdu představou lehkosti a vzdušnosti.

Smaragdy Excellent Colombian lze vidět na diamantovém náhrdelníku, prstenu, náušnicích i náramku, kterým propůjčují svůj atraktivní a zemitý vzhled. Na náhrdelníky byla také použity rubíny a diamanty zpracované tak, aby připomínaly oheň. K tvorbě bylo využito 44,24 karátových diamantů a 163,33 karátových rubínů.

Prvky vody a její magnetické vlastnosti prezentuje bílý diamant. Fascinující kousek s 142,06 karáty v luxusním diamantovém náhrdelníku doslova září a je doplněn náušnicemi ve tvaru hrušky a prstenem.

Krásná Emily Di Donato musela být součástí této kampaně, protože málokterá dáma by tak skvěle a jednoznačně podtrhla sílu těchto kousků.

Podobné články
X