Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Šperky

Nová kolekce Fabergé Charms

Nová kolekce Fabergé Charms
Nová kolekce Fabergé Charms
Nová kolekce Fabergé Charms
Nová kolekce Fabergé Charms

Již v roce 1842 založil ruský klenotník Gustav Fabergé proslulé klenotnictví, které nese jeho jméno…

Klenotnictví se stalo známé po celém světě svými neuvěřitelnými vejci, které byly zdobeny drahokamy, co navrhl Gustavův syn, Carl Fabergé, pro ruského císaře a další významné osobnosti v průběhu roku 1900.

Až do dnešního dne Fabergé vytváří bezchybné šperky inspirované slavnými vejci, včetně unikátních kousků, které přitáhnou pozornost miliardářů s hlubokými kapsami, kteří své peníze nepočítají, pokud přijde na královské zacházení. Kolekce Faberge Charms, která byla zahájena roku 2014, vyjde na 1200 dolarů za amulet, a každou sezónu přidají pár kousků. Pětadvacet miniaturních kamenů, které byly navrženy v tradici slavných Fabergé přívěšků, bude možno zakoupit s kolekcemi s názvy  Trelliage, Spiral, Heritage, Rococo a Emotion.. Kousky z Trelliage, které jsou inspirované vajíčky z roku 1892, jsou představeny odvážnými rubíny, bílým a růžovým zlatem, diamanty, smaragdy a safíry.

Naopak amulety z kolekce Spiral jsou vyrobeny za pomoci bílého, růžového či žlutého zlata, a hravě zdobeny lakem a diamanty. Rococo okouzlí smaltou na zlatě a kousky z Emotionu jsou vydlážděny diamanty a drahými kameny, což z nich dělá ideální společníky na každou luxusní událost.

Není pochyb o tom, že této sbírce se žádná ve světě nevyrovná.

Podobné články
X