Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Šperky

GUCCIHO ŠPERKOVÁ KAMPAŇ 2015

GUCCIHO ŠPERKOVÁ KAMPAŇ 2015
GUCCIHO ŠPERKOVÁ KAMPAŇ 2015
GUCCIHO ŠPERKOVÁ KAMPAŇ 2015
GUCCIHO ŠPERKOVÁ KAMPAŇ 2015

Nová kampaň hodinek a šperků roku 2015 přichází, aby nás nezapomenutelně ovlivnila a inspirovala k vytváření luxusního vzhledu...

Byla zdokumentována minimalistickým stylem talentovaným fotografem Solve Sunsbem v Londýně. Nové luxusní šperky a jiné kousky jsou fantastickými modely, a patří mezi ně například Nadja Bender a Tommaso de Benedict.

V kolekci nalezneme luxusní šperky z 18 karátového zlata, prsteny a náhrdelníky zdobené diamanty. Parfém Gucci Flora může být často vidět na hedvábných šátcích z módních domů, a nyní jeho otisk můžeme vidět i v této linii šperků. Růžové zlato je zdobeno jemným smaltem s motýly a květinami.

Zkrášlují jemné náhrdelníky, a na hodinkách můžeme spatřit iniciály Guccio Gucci Gucci. Atraktivní kousky jako načepýřený Horsebit, Bambus a Diamantissima z nové kampaně Gucci rozhodně mají potenciál stát se jednou z nejnovějších posedlostí každého, kdo má módní vkus!

Podobné články
X