Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Nakupování

NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY

NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY
NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY
NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY
NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY
NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY
NOVÁ ŘADA DOPLŇKŮ BENTLEY

Aby získali přednostní fanoušky, snaží se Bentley rozšířit jejich nabídku od vynikání v navrhování a výrobě automobilů k dalšímu obchodování jako je zařízení pro domov a kancelář, parfém pro muže, hodinky, lyže a zavazadla...


Bentley Motors se zaměřil na získání přízně žen vytvořením řady kabelek. Výsledek je spolupráce mezi hlavou Bentley, Produkt Design, Daniele Ceccomori a francouzským návrhářem koženého zboží, Vincentem du Sartelem (který předtím spolupracoval s populárními značkami – Louis Vuitton a Loewe).


Nová řada kabelek od Bentley Motors se skládá ze dvou stylů, každá řada je v barvách značky – Fireglow Red (ohnivě zářivá červená), Linen (len), Neptune Blue (nebesky modrá) a Imperial Blue (velkolepá modrá).


Bamato kabelka (v ceně 7000 dolarů) byla inspirována anglickou pilotkou Dianou Bamato-Walker, která byla věrnou zákaznicí Bentley a Continental kabelka (v ceně 5,500 dolarů) čerpá inspiraci z modelu automobilu značky stejného jména. Výrobce plánuje prodávat jejich výrobky během Trunk show a akcí v USA, UK, Asii a na Středním východu.


Sortiment bude debutovat na Pebble Beach Concours d´Elegance v Pebble Beach, v Kalifornii, 18. srpna.

Podobné články
X