Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Nakupování

BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí

BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí
BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí
BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí
BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí
BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí
BMW Lifestyle představuje pět nových sportovních kolekcí

BMW Lifestyle na jaře 2017 představilo nové kolekce Motorsport Heritage, BMW Motorsport, Golfsport, Yachtsport a Active, které jsou ideálními společníky pro sportovní životní styl, naplněný energií a aktivitou…

Městský uvolněný styl s BMW Active

Atraktivní maskování, kterým jsou zakryty předprodukční vozy BMW, již není určeno výhradně na silnici. Charakteristický vzor se stává jedinečným designovým prvkem všech položek sportovní a urbanistické kolekce BMW Active. Modré a olivové odstíny, plus žluté designové akcenty a reflexní plochy, vnášejí do palety barev moderní nádech. Kolekce Active nevyniká pouze městským volnočasovým vzhledem, ale také lehkým, rychle schnoucím a prodyšným materiálem, který se ideálně hodí na výlety a sportovní aktivity. Prakticky řešené prvky, včetně zvýšeného límečku kolem krku mikiny BMW Active a kapuce se zatahovacími šňůrkami a vnitřní všitou vrstvou, zaručují nepřekonatelný komfort a maximální volnost pohybu. Kolekce nezahrnuje pouze užitečné doplňky pro volný čas, jako je třeba funkční ručník BMW Active a odolná sada zavazadel, ale také vybrané příslušenství pro psy, například vodítko BMW Active. Takže vaši čtyřnozí přátelé se mohou na nová dobrodružství vydat s tím správným vybavením. 

Od historických knih po současnost – kolekce BMW Motorsport Heritage a BMW Motorsport

Kolekce BMW Motorsport Heritage je inspirována duchem 70. let a stylově reflektuje dlouhou tradici značky BMW v motoristickém sportu. Kožená bunda BMW Motorsport z vysoce kvalitní jehněčí kůže je skutečnou kultovní záležitostí a zachycuje duch původní závodní bundy. Ostatní kusy kolekce Heritage se také pyšní historickým logem BMW Motorsport, působivými grafickými linkami a poutavým barevným schématem. Pro fanoušky BMW Motorsport a všechny, kdo mají slabost pro kulturu 70. let a klasická BMW, vyzařují tyto kusy zvláštní auru a jsou prostě nutností. Milovníci současného motorsportu s nadšením přivítají novou kolekci BMW Motorsport, jež nabízí hned několik stylů – řeč je o výrazných pruzích BMW Motorsport, dynamickém stylu a vysoce kvalitních materiálech, které jsou navrženy tak, aby navodily časem prověřenou závodní atmosféru BMW. Nejvýraznější položkou této kolekce je bunda BMW Paper Jacket. Je vyrobena z inovativního materiálu Tyvek®, který se podobá papíru a lze na něj psát voděodolnými fixami, což z ní dělá naprostou nutnost v šatníku všech lovců podpisů na závodních okruzích.

Kolekce BMW Golfsport – na greenu v tmavě modré a ohnivě červené

Pro ty, kteří raději relaxují odpalováním míčku či dvou, nabízí kolekce BMW Golfsport exkluzivní výběr elegantních sportovních oděvů, mezi něž patří například polo triko BMW Golfsport, funkční bunda BMW Golfsport a další vybavení plné promyšlených detailů. Například ultralehký golfový bag BMW Golfsport neohromuje pouze svými inteligentně strukturovanými vnitřními a vnějšími kapsami a sedmi oddíly na hole, ale také lehkými hliníkovými nožičkami (s manuálním mechanismem vyklápění), jež zaručují optimální kontakt s podkladem. Technologie OGIO, kterou tvoří odnímatelný, tvar držící deštník a voděodolné zipy a stehování, společně zabraňují navlhnutí golfového vybavení bez ohledu na počasí. Tmavě modré a ohnivě červené barevné schéma této kolekce přinese více stylistické potence do švihu každého hráče bez ohledu na jeho handicap.

Dárkovou sadu BMW Golfsport ocení stejnou měrou profesionálové i golfoví začátečníci. Po odklopení vrchní části dárkového boxu, který má podobu velkého golfového míčku, se ukáže dvojice vysoce kvalitních golfových míčků Pro V1 od firmy Titleist, vypichovátko a kšiltovka BMW Golfsport. Kšiltovka má na vrcholu praktický magnet, takže golfové balonky jsou vždy dobře dosažitelné.

Kolekce BMW Yachtsport

BMW Lifestyle vnáší svěží vánek také do světa jachtingu. Úspěšná kolekce BMW Yachtsport zahrnuje zavazadlo, příslušenství a oblečení, které ohromuje sportovním a elegantním designem a vysokou kvalitou. Zatímco větru a vodě odolné materiály reagují na specifické požadavky jachtingu, neformální střih a sofistikované detaily poskytují nepřekonatelný komfort. Příslušenství této kolekce také kombinuje funkční materiály a elegantní námořní designové prvky. Kolekce BMW Lifestyle jsou dostupné od dubna 2017 na internetové adrese shop.bmw.com, stejně jako ve vybraných BMW centrech a prodejnách.

Podobné články
X