Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Hodinky

Ulysse Nardin – Freak Lab

Ulysse Nardin – Freak Lab
Ulysse Nardin – Freak Lab
Ulysse Nardin – Freak Lab
Ulysse Nardin – Freak Lab
Ulysse Nardin – Freak Lab
Ulysse Nardin – Freak Lab

Švýcarské hodinářství Ulysse Nardin v roce 20014 otřáslo světem hodinářství, když představili původní verzi hodinek Freak…

Jednalo se o model bez ciferníku i ručiček, který nyní můžete vidět v poněkud jiném světle ve verzi Freak Lab. Tento model debutoval v letošním roce v Basileji, a přichází s inovacemi, jako je například nová centralizovaná a vyvážená pružina.

Sběratelé si jistě vzpomínají, že původní model Freak měl mechanismus mimo střed. Co se týče funkcí a charakteristik, Freak Lab má jeden display pro data, ale i nový systém k absorpci šoků, Ulychoc. Samozřejmě, že i mechanismus Calibre UN-201, který je dílem značky, je působivý. Vezmeme-li v úvahu, že model Freak byl od začátku úspěchem, souhlasíme s faktem, že si zaslouží mnoho vylepšení. Přidání funkce práce bylo pro společnost velkou výzvou, ale našli pro tyto hodinky způsob, jak to zvládnout velmi neobvyklým způsobem.

Tento model přichází v limitované edici o 99 kusech, a ke koupi je k dispozici pouze v buticích Ulysse Nardin. Středně velké pouzdro i detaily jsou z obarveného titanu, zatímco sama základna je stvořena z uhlíkových vláken. Není znám přesný postup, který byl použit k vytvoření titanových detailů, ale rozhodně bychom se vsadili, že je o anodizaci! Také si nejsme jisti efektem centrální bilance hodinek, ale nehodláme se zabývat spekulacemi. Jistě to byl skvělý nápad.

Podobné články
X