Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Hodinky

SPORTOVNÍ HODINKY OD LOUIS VUITTON

SPORTOVNÍ HODINKY OD LOUIS VUITTON
SPORTOVNÍ HODINKY OD LOUIS VUITTON
SPORTOVNÍ HODINKY OD LOUIS VUITTON
SPORTOVNÍ HODINKY OD LOUIS VUITTON

V roce 2010 odhalil Louis Vuitton kolekci hodinek Tambour Spin Time, které ukazuj čas pomocí rotujících kostek...


Francouzský dům módy nyní přehodnocuje vylepšený design vyvinutý v La Fabrique du Temps a tentokrát odhalí kolekci zasvěcenou závodům, trefně pojmenovanou Tambour Spin Time Regatta.


Podle nových pravidel America’s Cup, regaty startují v pěti minutách. V návaznosti na to Louis Vuitton přidal k hodinkám prvky jako chronograf a odpočet 5 minut, který značí 5 rotujících kostek, během jejichž odpočtu se kapitáni a posádky mohou připravit na svá místa před závodem. Zároveň, třicetiminutový chronograf přeskočí na červeně indikovaný display pětiminutového odpočtu, s ohledem na dobu, která uplynula před odjezdem.


The Spin Time Regatta je na trhu v titanovém pouzdře s věncem a klipsy potaženými pryží a elegantními černými aligátořími proužky s pogumováním. Pro extra dekorativní design, pootevřený ciferník poskytuje výhled na pohyb ručiček a na konečné úpravy Côtes de Genève. Navíc, každá z kostek je posazena na ose zakončené maltézským křížem.

Podobné články
X