Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Hodinky

Představujeme letošní nejlepší chytré hodinky

V letošním roce sevřela aura chytrých hodinek díky velkolepému uvedení Apple hodinek celý svět chorologie…

chytré hodinky

Letošní výstava hodinek v Basileji byla místem pro představení různých hodinářských inovací - od klasických částí k trochu modernějším, samozřejmě až po velmi inteligentní hodinky. Několik značek oznámilo oficiální zahájení svých chytrých vydání, která jistě zaujmou milovníky drahých hodinek. Značka TAG Heuer oznámila spolupráci se společností Google, značky Bulgari a Breitling také předložily své nové kousky. Jsme přesvědčeni, že sofistikovaný hodinářský průmysl zažije v budoucnu velmi vzrušující vývoj. Bez dalších okolků vám nyní představíme nejzajímavější chytré hodinky, které byly na veletrhu Baselworld představeny.

chytré hodinky

Chytré hodinky Alpina Horological
Nejlepší na letošním Baselworldu. Chytré hodinky Alpina Horological jsou určeny pro dámy, které chtějí sledovat trendy a moderní technologie. Pouzdro těchto krásných ženských hodinek je z kartáčované a rafinované nerezové oceli, má průměr 39 mm. Tyto hodinky se stříbrnými detaily mají chorologický ciferník. Kromě obvyklých indikátorů hodin a minut má model malý číselník, který je umístěn v poloze šesti hodin. S trochou červeného ukazatele je zde datum, subciferník představuje během dne a noci fázi Měsíce. Jiná ocelová jehla představuje aktivitu uživatele nebo účel z hlediska doby odpočinku. Tento model je bez digitálního displeje, který je obvykle součástí čipových hodinek, má však nádherné laserové úchyty, které prezentují informace v analogovém formátu.

Chytré hodinky Alpina Horological jsou napájeny mechanismem MotionX, který má možnost obousměrné komunikace s iPhonem a Androidem. Je to patentovaný snímač, který přesně sleduje činnost každé ženy, její vzory spánku a odpočinku. S iOS a Android aplikacemi používají jednoduché grafy, tyto hodinky představují přesné statistické údaje o pohybu a odpočinku během dne, týdne a měsíce.

chytré hodinky

Chytré hodinky Mondaine Helvetica 1
Tato značka je synonymem pro skutečné švýcarské hodinářské umění. Teď výrobci udělali s jejich prvními čipovými hodinkami Mondaine Helvetica 1 velký krok směrem k budoucnosti. Na první pohled tyto hodinky vypadají jako každé jiné, ale jsou podobné verzím Alpina a Frédérique Constant - tento model má také inteligentní ciferník na šesté hodině. Reprezentují inteligentní technologie v analogovém formátu. Tento časovač lze snadno připojit k chytrému mobilnímu telefonu. Tento model může také sledovat vaše fitness návyky.

chytré hodinky

Připojení Breitling’s B55
Prvním od této značky je připojení B55 Breitling’s, nová generace chronografů, která se připojuje k ostatním zařízením. Tímto modelem neměla značka Breitling za cíl vytvořit hodinky, které jsou závislé na telefonu a už vůbec ne stejně chytré. Chronograf je absolutní špičkou a dominantní součástí této komunity. Může být připojen k vašemu chytrému telefonu, jen aby se usnadnilo jeho přizpůsobení. Hodinky a chytré telefony jsou perfektně aktualizovány – každý přístroj má práci, kterou dokonale splňuje. Hlavní je prvek displeje na telefonu, takže ti, kteří nakupují model Breitling’s B55, mohou používat svůj telefon k nastavení času, časových pásem, budíků, displeje, funkčních parametrů, nočního režimu a dalších věcí.

Uživatelé mohou také využít svůj časovač pro zobrazení doby letu a mohou jej velmi snadno přenést do telefonu s jeho chronografem pro lepší pořádek. Tento chronograf má ultra moderní vzhled díky svému pouzdru vyrobeného z titanu, který má černou uhlíkovou vrstvu a ciferník zdobený krásnými modrými prvky. Černé a modré téma pokračuje na gumovém popruhu.

chytré hodinky

Chytré hodinky Frederique Constant Horological
Hodinky určené pro muže se stylem byly skutečným hitem Baselworldu. Představují mužskou verzi Alpina Horological určených pro dámy a mají krásné pouzdro z nerezové oceli o průměru 42 mm. V tomto modelu je použit aligátorový pásek, jež dodává perfektní dávku elegance, zatímco jeho spona má trochu sportovnější charakter. Malý červený ukazatel z Alpina modelu je zde prezentován v modré barvě. Tento model je také schopen obousměrné komunikace s aplikacemi iPhone a Android, také provozuje MotionX. Je založen na sledování a analyzování více než 100 milionů nocí spánku. Pomocí patentované technologie vám tyto hodinky poskytnou přesné informace o vašem spánku a aktivitách. A co je vůbec ze všeho nejlepší, nemusíte je nabíjet!

chytré hodinky

Chytré hodinky i.am + a Gucci
Luxusní módní značka Gucci spolupracovala se značkou i.am +, která je ve vlastnictví Will.i.ama, a představila ideální futuristicky navržené chytré hodinky. Jsou navrženy tak, aby byly nezávislé a dokonale pracovaly bez připojení k telefonu. Tyto hodinky dávají uživateli schopnost přijímat hovory, odesílat a přijímat zprávy a e-maily a sledovat jeho aktivity. Působí jako sofistikovaný osobní asistent, kterému můžete aktivovat hlasový příkaz.

chytré hodinky

Guess Connect
Značka Guess také prezentovala na Baselworldu své nové hodinky, dostaly název Guess Connect. Vytvořeny byly ve spolupráci s Martian WatchesTM, kalifornským návrhářem moderních chytrých hodinek. Toto vydání bylo vymodelováno na nejprodávanější model na světě - Rigor. Hodinky jsou plně aktualizované, v budoucnu budou stejně důležité jako dnes. S funkčními prvky Maritan Dual Mode využívají technologii Bluetooth, aby vám daly možnost vychutnat si hlasité telefonování a místo oka využít k oznámení vaše zápěstí. Můžou být spojeny s řadou oblíbených aplikací a programů. Také nabízí hlasový příkaz, a to prostřednictvím klasické služby Bluetooth. Jsou vytvořeny s integrovaným mikrofonem a reproduktorem, takže se můžete připojit k hlasovému hovoru z vašeho chytrého telefonu. Prostřednictvím těchto hodinek můžete odpovědět na textové zprávy a e-maily.

chytré hodinky

Chytré hodinky Kairos Mechanical Hybrid
Známý jako tvůrce prvních a jediných opravdových hybridních inteligentních mechanických hodinek, model chytrých hodinek Kairos Mechanical Hybrid je první, který integruje švýcarské a japonské umění hodinářství s plně funkčními inteligentními elektronickými hodinkami. Jeho semi transparentní displej je navržen tak, že může ukazovat oznámení ze svého chytrého telefonu. Tento model jedinečným způsobem kombinuje moderní a tradiční elementy hodinek a integruje nadčasový rozměr mechanické práce s pohodlím chytrého telefonu.

Tyto hodinky jsou kompatibilní s iOS, Android a Windows telefony, dokážou vám ukázat realistické oznámení. Nejlepší prvek těchto nových hodinek je skutečnost, že i když se baterie vybije, budou vždy ukazovat správný čas.

chytré hodinky

Diagono Magnesium od Bulgari
Tento kousek je považován za pravý opak chytrých hodinek, které jsme zvyklí vídat. Bulgari Diagono Magnesium jsou mechanické hodinky s luxusními a technologickými prvky, které spojují majitele a hodinky. Udržují důvěrné informace o svém majiteli bez možnosti, že se k nim dostane někdo neoprávněný. Chcete-li vytvořit toto brilantní mistrovské hodinářství, luxusní značka Bulgari spolupracuje ve Švýcarsku s firmou WISeKey, která se zabývá digitálním zabezpečením a ukládáním citlivých dat. Tyto hodinky mají nekonečně jedinečné možnosti - lze je použít pro platby, sociální sítě, startování vozu, a dokonce otevření dveří. Nyní jsou označovány jako opravdový první bezpečný luxus na vašem zápěstí.

Podobné články
X