Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Hodinky

DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING

DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING
DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING
DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING
DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING
DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING
DELIKÁTNÍ A ODOLNÉ HODINKY BREITLING

Značka Breitling se stala synonymem pro velké, zábavné a dobrodružné hodinky, které jsou mezi lidmi populární…

Z toho můžete obvinit Johna Travoltu, který pózoval před svým soukromím letadlem s Breitling hodinkami na ruce. Přesto tato značka vyrábí hodinky pro dámy, které jsou připraveny k akci. Nejsou vyrobeny jen tak, aby zapůsobily na ženskou estetičnost, ale také jsou perfektními společníky v obtížných podmínkách mnoha dobrodružství, jako jsou velké výšky, hlubiny oceánu a podobně. A jde tu zvlášť o dva modely, Superocean a Colt.

Model Superocean je vhodný pro dámy, které chtějí prozkoumávat hluboký a rozlehlý oceán. Tyto hodinky mají na průměr 36 mm, bílý ciferník, základnu i pás. Pouzdro je vodotěsné do 200m. Také mají certifikovaný samonatahovací mechanismus. Nenechte se jejich velikostí zmást – Superocean II 36 mají vše, co z nich udělá mistry hloubek, i když se jejich bílý vzhled může zdát příliš delikátní. Tyto hodinky jsou ztělesněním vysokého výkonu, spolehlivosti a funkčnosti pod mořem. Ciferník má velké a jasné čísla, odpočítávání od posledních 15 minut potápění, společně s trojúhelníkem s fluorescenční vrstvou u 12 hodiny. Je zdoben velmi jednoduše – zaoblená čísla a velké ručičky jsou zvýrazněny fluorescenční barvou. Pouzdro je extrémně odolné, lesklé a zaručuje perfektní ochranu proti vodě. Gumový pásek zaručuje bezpečné nošení. Jsou k dispozici také s černým číselníkem a páskem.

Skutečné vyjádření ženského ducha můžete vidět na hodinkách Breitling Colt s průměrem 36mm. Jsou zcela ženské, ale stále si zachovávají legendární odolnost a čitelnost. Pro dámy, které touží po eleganci se špičkovým výkonem, jsou tyto hodinky ty pravé. S originálním designem a o průměru 36mm, jsou tyto hodinky navrženy tak, aby zdobily zápěstí, zatímco monitorují veškerou činnost. Leštěné pouzdro elegantně kontrastuje s ciferníkem a saténovým náramkem. Černý, modrý či stříbrný číselník je zdoben kruhovým rytým designem. Náramky či pásky tohoto modelu jsou k dispozici v několika verzích i oceli a kůže. Veškeré verze jsou k dispozici s diamanty zdobenou základnou. Výkon těchto hodinek je neuvěřitelně vysoký – vodotěsně až do 200m, s ultra-čitelnými indexy, které mají společně s ručičkami fluorescenční vrstvu a jsou chráněny safírovým sklem, které je ošetřeno tak, aby neházelo nepříjemné odlesky.

Podobné články
X