Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Hodinky

Chopard - Happy Diamonds pro šťastnou dívku

Diamantová kampaň – pro volnomyšlenkářské dámy, které jsou šťastné a ukazují to…

Chopard - Happy Diamonds

Kolekce Happy Diamonds byla od svého vytvoření v r. 1976 zdůrazňována radostným tanečkem hravých diamantů, jako ztělesnění Chopardových schopností a inovativního ducha: diamanty se volně pohobyují díky ciferníku, který je umístěn mezi dvěma safírovými krystaly na hodinkách.

Chopard - Happy Diamonds

Jste šťasná jako tyto diamanty? Duch této nové kampaně je opravdu osvěžující a energický. Představuje mladou dámu žijící pro okamžik a užívající si život naplno, tak jak to bylo prezentováno fotografickým duem Luigi & Lange. Značka Chopard spolupracovala na filmu pro novou Happy Diamonds kampaň s talentovaným triem. Justin Wu, mladý módní fotograf a režisér, vložil do tohoto projektu spoustu energie a moderny.

Chopard - Happy Diamonds

Hudba je dílem Etienne de Crécy, který je klíčovou postavou mezinárodní scény elektronické hudby, zatímco Marion Motin, slavná francouzská choreografka, vylepšila duch kampaně svými živelnými pohyby.

video zdroj: youtube chopard

Podobné články
X