Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Móda  -  Pro ženy

DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD

DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD
DRAHÉ DÁRKY OD CHOPARD

Mnozí tvrdí, že peníze nedokážou koupit štěstí, a já s tím celkově souhlasím…

Ale přesto, druhá strana stojí proti tomuto prohlášení. Možná, že peníze nedokážou koupit věčné štěstí, ale umožní vám udělat někomu alespoň na chvilku radost. Je něco krásnějšího, než ten hřejivý pocit, který se šíří kolem vašeho srdce, když je šťastný někdo, koho milujete? Pokud je vaší odpovědí ne, pak se podívejte na návrhy dárku značky Chopard. Jejich nový katalog se skládá z mnoha předmětů z různých sbírek – od hodinek, šperků až po moderní příslušenství. Ať už si vyberete z tohoto seznamu jakýkoliv dárek, jsme si jistu, že na oplátku získáte vřelý úsměv a objetí plné lásky od osoby, které ho darujete.

Houston Briefcase – 1 410 dolarů
Vyroben z luxusní černé kůže, je tento stylový kufřík ideálním dárkem pro osobu, která je vždy ve spěchu a má mnoho práce. Byl vyroben těmi nejlepšími italskými mistry. Jeho exteriér je zdoben deskou palladium, na které je vyryt znak Chopardu. Má krátké uši k možnosti nošení v ruce, či dlouhý nastavitelný popruh k nošení přes rameno. Interiér tohoto kufříku obsahuje jednu kapsu na zip a jednu bez něj.

Tokyo Bag – 990 dolarů
Koktejlová taška Tokyo je ideální pro okouzlující noc venku. Vzhledem k tomu, že čelíme období plné návštěv, je tato taška ideálním dárkem. Vyrobená v Itálii, z vysoce kvalitní zlaté tkaniny s motivy anakondy, má elegantní a jednoduchý design. Uvnitř jsou tři přihrádky, oddělené místo pro kreditní karty a peníze. Exteriér této moderní kabelky má nastavitelný pásek v podobě řetízku doplněného růžovým zlatem a sofistikovaným koženým páskem.

Happy Diamond Roller Pen (745 dolarů) & Superfast Roller Pen (940 dolarů)
Pokud ve vašem životě máte někoho blízkého, kdo se zabývá písemnictvím, neexistuje lepší dárek, než luxusní a kvalitní pero, kterým zaznamená svá slova, a které vám jim vždy připomene. Happy Diamond je velmi propracované ženské pero, které je potažené černou pryskyřicí a ozdobené růžovým zlatem. Safírové sklo ve tvaru srdce na uzávěru je místem, kde je umístěn drahokam, který klade důraz na ženské linie tohoto výrobku. Pero Superfast je ideálním dárkem pro milovníky rychlých aut. Jeho design v sobě spojuje mužné linie s elegantními detaily drahých automobilů. Matný povrch černého lakovaného těla pera obsahuje detaily z černé bóje, což mu dodává zvláštní kouzlo. Na víčku je motiv černého kola.

Happy Sport Medium Automatic – 18 120 dolarů
Tyto hodinky jsou ztělesněním krásy a vynikajícího hodinářství. Jsou jednoduše sami o sobě ženské. Základ je vyroben z nerezové oceli, zatímco je tím nejvíce ženským způsobem zdobí bílé třpytivé diamanty. Stříbrný ciferník s gilošovým zdobením má velké římské číslice a indexy hodin z diamantu. Má také stříbrné ručičky. Další podrobnosti, které mu dodávají na ženskosti a eleganci, jsou pohyblivé diamanty, které tančí v rytmu pohybu dámy, která je nosí. Jsou doplněny černým náramkem z aligátoří kůže, který má sponu z nerezové oceli.

Chopard L.U.C. XPS – 25 650 dolarů
Pro fanoušky drahých hodinek je to určitě jeden z nejlepších dárků. Ultra tenké L.U.C. XPS Poincon de Geneve mají tloušťku pláště pouhých 7,3mm. To také znamená, že mají ten nejtenčí mechanismus – jeho tloušťka je pouhých 3,3mm. S mechanismem, který má certifikát COSC, a frekvenci 4Hz, mají tyto hodinky rezervu energie až 65 hodin, a jsou vodotěsné do 30 metrů. Modro-šedý číselník má ručičky i číslice z platiny, s oddělenými menšícími hodinkami určujícími sekundy a datum u šesté a třetí číslice. Také mají na mechanismu dekoraci Cotes de Geneve, která je viditelná přes průhledný kryt hodinek, který je ze safírového skla. Modrý popruh z aligátoří kůže, ručně šitý, je dokonale zdobí s přezkou z 18 karátového bílého zlata.

Podobné články
X