Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Vína

TOP 7 nejdražších lahví šampaňského

TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského
TOP 7 nejdražších lahví šampaňského

Šampaňské je nápoj, který obvykle konzumujeme, když něco slavíme. Toto pití je převážně spojeno s královskou rodinou a buržoazií...

Šampaňské bylo vyrobeno pouze pro malou skupinku lidí, kteří jsou členy královské rodiny. Dnes je tento nápoj k dispozici každému, kdo si jej může dovolit. Šampaňské je populární a lidé ho milují kvůli jeho prestiži, kterou s sebou nese. Z tohoto důvodu je šampaňské jeden z nejdražších nápojů. Největší počet značek pochází z Francie. Ve skutečnosti jde o konečný produkt kvašení hroznů, prochází zvláštním zacházením, aby bylo dosaženo absolutně co nejlepší chutě. Představujeme vám seznam nejdražších značek šampaňského.

7. Krug Clos d'Ambonnay
Tato značka šampaňského stojí 3,5 tisíce dolarů a výrobcem je firma Krug. Toto vydání je absolutním vládcem všech šumivých vín vyrobených touto společností. Ve výrobním procesu se používají černé hrozny, a právě to přitahuje mnoho fanoušků tohoto nápoje. S cenou uvedenou výše je toto šampaňské na sedmém místě v našem žebříčku.

6. Perrier- Jouet Champagne
Šesté nejdražší šampaňské je Perrier Jouet Champagne, které stojí 6 485 dolarů. Prodává se jako soubor dvanácti lahví a sama společnost se zaměřuje na prodej. Jeho chuť vás doslova očaruje a vy si toto šampaňské budete muset vychutnat ještě jednou.

5. Champagne Cristal Brut 1990
Na pátém místě je Champagne Cristal Brut 1990, které stojí 17 625 dolarů. Zjistili jsme, že toto šampaňské je známé po celém světě pod názvem Methuselah. Důvodem vysoké ceny je omezená výroba. Můžete si být jistí, že se i dnes jedná o exkluzivní zboží.

4. Krug 1928
Krug 1928 je na čtvrtém místě a stojí 21 tisíc dolarů. Vyrábí se z několika typů hroznů, které pocházejí z různých klimatických podmínek po celém světě. Jeho chuť je jemná a uspokojující. Design lahve byl navržen roku 1938 a stále přitahuje mnoho zákazníků.

3. Dom Perignon White Gold Jarobeám
Za 40 tisíc dolarů si můžete koupit třetí šampaňské z našeho seznamu - Dom Perignon White Gold Jeroboáma. Jde o lesklé šampaňské, které je vyrobeno s velkým důrazem na detail. Tuto pochoutku si zamilujete po prvním doušku.

2. Pernod Ricard Perrier Jouet
Toto šampaňské se také prodává v baleních po dvanácti lahvích a jeho cena je 50 tisíc dolarů. Má exotickou a senzační chuť a krásu, a proto je uctíváno v mnoha částech světa. Je ideálním společníkem k neobvyklým kulinářským specialitám.

1. Shipwrecked 1907 Heidseick
Na prvním fleku je šampaňské, které je v současné době na prodej s monstrózní cenou 275 tisíc dolarů. Říká se, že šampaňské Shipwrecked 1907 Heidesick nedopatřením skončilo na dně oceánu, poté co spadlo z lodi, která ho přepravovala. Bylo objeveno až v roce 1997 a každý milovník vína s pořádně napěchovanými kapsami je jistě ochoten utratit tolik peněz za něco tak vzácného.

Podobné články
X