Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Vína

ODLIŠNÝ DRUH LUXUSNÍHO ŠAMPAŇSKÉHO

Kreativní a vynalézavé mozky mohou vytvořit neuvěřitelné věci, jako vymyslení nové příchutě...


ODLIŠNÝ DRUH LUXUSNÍHO ŠAMPAŇSKÉHONamísto obvyklých vůní a chutí, které má šampaňské, malá, známá, francouzská vinařská značka Luvienz, přišla s nemyslitelným – kaviár. V edici, pojmenováné Luvienz Caviar Edition, výrobci popisují speciální směs luxusního drinku, který kombinuje původní tradice s novými.


Výrobcům vína trvalo 5 let vynalézt příchuť kaviáru. Začali v roce 2009 výzkumem a vývojem, testováním a ochutnáváním do loňského roku, v roce 2013 uskutečnili malou audienci pro účely dalšího testování. Edice Luvienz Caviar je nyní připravena na svůj velký okamžik.


Kaviár určený pro šampaňské pochází od jednoho z nejprestižnějšího a dobře zavedeného výrobce kaviáru na světě, zatímco jejich vína jsou po 20 let vyráběna ze 100% hroznů Chardonnay, a udržována ve sklepě po dobu dalších tří let, aby dozrála. Pro stylové pojetí šampaňského s příchutí kaviáru, je láhev zhotovena do podoby malých, černých šatů.

Podobné články
X