Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Vína

NOVÉ ŠAMPAŇSKÉ PERRIER JOUËT

Žádná událost není kompletní bez popíjení šampaňského, klasického symbolu stylových oslav…

 


Známe spoustu značek, pokud jde o šampaňské, ale pokud jde o jeho výrobu, zabývejme se luxusním Perrier-Jouët. Perrier-Jouet nedávno oslavil 200 let od spojení se šampaňským Bi-Centenaire a ukázal tak svůj um a odborné znalosti. Věřný svým znalcům šampaňského, představil nový druh perlivého šampaňského ‘The Enchanting Tree’ – Kouzelný strom. První příchod jara byl věnovány posílení ducha s elegantním šampaňským vyrobeným holandským návrhářem Tordem Boontje.


‘Kouzelný strom’ se zasloužil 22.března 2013 o velkolepý debut v prestižní galerii Saatchi v Londýně. Prostor galerie byl Tordem Boontje přeměněn na magický svět se sezónním jídlem, úžasně doplněným šampaňským Belle Epoque cuvee.


‘Kouzelný strom’ Perrier-Jouët přichází s novou verzí servírování šampaňského. Ze ´stromu´si může každý účastník ´utrhnout´ sám. Tento strom připomíná tenké větvě ze elegantním, zlatém provedení, na které lze umístit až šest skleniček, zatímco láhev šampaňského zůstává v chladící nádobě.

Podobné články
X