Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Vína

CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU

CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU
CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU
CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU
CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU
CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU
CHIVAS REGAL PŘEDSTAVUJE THE ICON, NOVÝ SYMBOL LUXUSU

Je to již více než sto let, co si značka Chivas Regal vybudovala postavení první luxusní whisky na světě a nyní přichází s novým symbolem luxusu ve svém portfoliu, prémiovou Chivas Regal The Icon...

Ochutnat tento exkluzivní a velmi jemný blend znamená vychutnat si whisky té nejvyšší kvality. Dokonalé propojení tradice a zkušenosti Master Blendera značky Colina Scotta dalo vzniknout zcela výjimečné směsi, která je živoucí vzpomínkou a poctou tradičnímu palírenskému řemeslu. Chivas Regal The Icon je smíchána z vyhledávaných a prestižních whisky z více než 20 pečlivě vybraných, mnohdy časem zapomenutých palíren po celém Skotsku.

Jednotlivé whisky dodávají finální směsi část svých unikátních charakteristik a Chivas Regal The Icon tak představuje dokonalou rovnováhu mezi starým a novým. V jejím srdci leží sladové whisky z palírny Strathisla, duchovního domova Chivas Regal a nejstarší palírny Skotské vysočiny. Doplněná o Master Blenderem vlastnoručně vybírané sladové whisky z Longmorn a Glen Keith, Chivas Regal The Icon je výraznou, vyváženou a nezapomenutelnou whisky, vyrobenou pro ty nejnáročnější znalce. V absolutním souznění s luxusním obsahem, Chivas Regal The Icon je ukryta v exkluzivním dekantéru z ručně foukaného křišťálu, vytvořeného mistry skláři v Darlington Crystal. Dokonalost delikátně broušeného skla v zelené barvě, vzdávající hold původní zelené lahvi Chivas Regal, která na sebe přitáhla světovou pozornost v roce 1909, umocňuje precizně tepaná kovová etiketa. Čistý a propracovaný design lahve, která potěší milovníky whisky po celém světě, doplňuje skotský symbol lásky luckenbooth na uzávěru, ikonický znak Chivas Regal.

Výjimečný charakter blendu se vyznačuje bohatými tóny medu, vanilky a hořké čokolády. Ty jsou vyváženy jemnými tóny lískových oříšků, získanými při zrání v sudech, které ústí do neobyčejně dlouhého a lahodného závěru. „Chivas Regal The Icon je vskutku znamenitým blendem - dokonale jemný s intenzivními a příjemnými tóny, které se rozvinou v dlouhý a přetrvávající závěr v ústech. Je mi opravdovou ctí představit tuto luxusní whisky věrnou stylu Chivas Regal,“ říká Master Blender Colin Scott o nové Chivas Regal The Icon, která bude každý rok vyrobena v limitované edici. V České republice je exkluzivní whisky k dostání v počtu osmi lahví, každá za cenu 80.000 Kč.

O značce Chivas Regal
Celosvětově proslulá prémiová whisky Chivas Regal, založená v roce 1909, je první prémiovou whisky na světě a je považována za globální ikonu ve svém odvětví. Nadčasová klasika, která po celé 20. století zůstala na vrcholu nápojových trendů, Chivas Regal dnes prodává ve více než 150 zemích po celém světě. Sortiment Chivas Regal, který je uznáván jako ztělesnění nejlepšího stylu a exkluzivity, zahrnuje pět stálých značek whisky: Chivas 12, Chivas 18, Chivas 25 a exkluzivně pro Global Travel Retail Chivas Brothers Blend. Nejnovějším, pátým členem ve stálém portfoliu se v roce 2015 stala exkluzivní Chivas Regal Extra, prémiová whisky řadící se produktově mezi Chivas 12 a Chivas 18. V rámci České Republiky je Chivas Regal v distribuci společnosti Jan Becher – Pernod Ricard.

O společnosti  Jan Becher - Pernod Ricard
Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Byla založena v roce 1807 slavnou karlovarskou rodinou Becherů a její hlavní činností je výroba a prodej prémiových alkoholických nápojů. V roce 1997 se stala součástí francouzské skupiny Pernod Ricard, jednoho ze dvou největších výrobců prémiových lihovin a vína na světě.

Podobné články
X