Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Vína

MOËT ICE IMPÉRIAL

Hoďte vše za hlavu a vydejte se na exotický letní výlet s Moët Ice Impérial...

 

Moët & Chandon srdečně zve všechny milovníky šampaňského z celého světa, aby hodili za hlavu běžný život a vydali se na letní dobrodružství s Moët Ice Impérial. Šampaňské Moët Ice Impérial je samo o sobě exotickou destinací i inovativním ztvárněním kultu luxusu spojovaného se značkou Moët & Chandon.


POSOUVÁNÍ HRANIC ŠAMPAŇSKÉHO VÍNA - Jedná se o první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu, a aby se popíjelo přes den v exkluzívních destinacích. Moët Ice Impérial porušuje pravidla – ale stylově! Je zosobněním podstaty značky, která je oslavována za svého inovátorského ducha 
a snahu šířit kouzlo šampaňského po celém světě. Moët Ice Impérial čerpá inspiraci z 270 let dlouhé tradice vinařského savoir-faire. Nemohl by to být nikdo jiný než Moët & Chandon, kdo dokázal inovativně pokořit tuto hranici!


Břitká svěžest a výrazné aroma tropického ovoce v Moët Ice Impérial jsou typické pro léto. Okamžitě vás přenesou do horkých, exotických destinací světa. Moët Ice Impérial se podává ve velkých sklenicích (typu cabernet) na ledových kostkách, které umocňují svěží prožitek. Podle chuti lze doplnit lístky máty, plátkem okurky nebo kůrou z bílého grapefruitu. Nádherná bílá lakovaná láhev s černou ‚vázankou‘, zlatou vinětou a stříbrnými akcenty, která stojí mimo zažité konvence, zosobňuje eleganci a inovátorského ducha, tak příznačné pro tuto značku. Moët Ice Impérial, nejinovativnější šampaňské této značky, je ztělesněním dobrodružných ‚úniků‘ do nejoblíbenějších letních destinací.
„Moët Ice Impérial je stylovým symbolem inovace a průkopnického ducha značky.  Je dokladem toho, že umíme jít s dobou, což je také součást naší tradice a historie“, říká Arnaud de Saignes, ředitel pro mezinárodní marketing a komunikaci společnosti Moët & Chandon. „Když cinkne kostka ledu ve sklenici, Moët Ice Impérial je vždy připraven originálním a stylovým způsobem oslavit léto“.


ORIGINALITA A NOVÝ POŽITEK ZE ŠAMPAŇSKÉHO VÍNA


„Moët Ice Impérial jsme vytvořili, abychom dali šampaňskému nový, originální rozměr, který však zachovává staletí oslavované tradice výroby vína značky Moët & Chandon“, komentuje Benoît Gouez, vrchní sklepmistr Moët & Chandon. „Intenzívní, ovocné a svěží šampaňské je nejen dokonalým ztělesněním letních oslav a večírků, ale představuje i novou hranici ve světě šampaňského vína“.


Ovocné a intenzívní aroma Moët Ice Impérial v kombinaci s výrazným tónem tropického ovoce manga a guavy a vyzrálých peckovic jako je nektarinka korunuje originální akcent malin a angreštu. Plná chuť je zároveň svěží i kulatá, jako salát z čerstvého ovoce. Je ozvláštněná zajímavou sladkostí želé z karamelu a kdoule a osvěžená kyselinkou angreštu a zázvoru.


Šampaňské Moët Ice Impérial je v prodeji ve specializovaných prodejnách v Praze. Doporučená maloobchodní cena: 1.390,- Kč. Toto výjimečné šampaňské bude během letního období i ve speciální nabídce vybraných restaurací a hotelů. V těchto podnicích bude nabídce přizpůsobena i sezónní dekorace baru a dalších prostor.
 
O značce Moët & Chandon
 
Moët & Chandon je již od roku 1743 šampaňským úspěšných a krásných lidí. Tato značka je známá svými úspěchy a mnoha prvenstvími ve výrobě šampaňského i svým inovátorským duchem. Moët & Chandon je značka, která světu představila šampaňské víno. Moët & Chandon je synonymem dlouholeté tradice i moderních prožitků. Moët & Chandon je značka, která již téměř 270 let pomáhá zpestřovat ty nejkrásnější okamžiky osobního života i profesního úspěchu.


Moët & Chandon se o kouzlo šampaňského dělí se světem, kterému nabízí jedinečná vína pro každou příležitost, náladu i chuť. Od kultovního Moët Impérial po ročníkovou kolekci Grand Vintage Collection, od extrovertního Moët Rosé Impérial po originální novinku Moët Ice Impérial, každé šampaňské víno okouzlí a potěší svým ovocným aroma, svůdnou chutí a elegantní vyzrálostí.Podobné články
X