Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Vína

“SO BUBBLY ”

 “SO BUBBLY ”
 “SO BUBBLY ”
 “SO BUBBLY ”
 “SO BUBBLY ”
 “SO BUBBLY ”

S šampaňským Moët & Chandon budou oslavy konce roku 2014 překypovat stylem!

Značka Moët & Chandon odhaluje limitovanou edici „So Bubbly ”, která kráčí ruku  v ruce s tradicí tohoto domu a oslav nezapomenutelných chvil spojených s obdobím konce roku. Při této jedinečné příležitosti ozdobil proslulý šampaňský dům své ikonické šampaňské Moët Impérial záplavou jiskřivých bublinek, které se stanou inspirací a oživením nejúžasnějších svátků celého roku.
 
„Edice So Bubbly oslavuje život plný elegance a stylu na konci roku 2014,” říká Arnaud de Saignes, Mezinárodní ředitel marketingu a komunikace šampaňského domu Moët & Chandon. „Jemné bublinky jsou symbolem nespoutaného ducha značky Moët & Chandon, která pozvedá zážitky spojené s oslavami a přeměňuje je v nezapomenutelné okamžiky, které chcete střežit a sdílet”.  S cílem obohatit letošní svátky nádechem elegance a stylem, Moët  & Chandon přichází s edicí „So Bubbly“ v několika variantách.
 
So Bubbly Bag
Transparentní plastová dárková taška ukrývá 75cl láhev šampaňského Moët  Impérial a 6 „chladících bublinek“, které udrží šampaňské ve skvělé formě. Cena: 1.400 Kč.
 
So Bubbly Bath Ice bucket
Transparentní dárková krabice, která funguje zároveň jako ledák na chlazení šampaňského.  Součástí balení je 75cl láhev šampaňského Moët Impérial a 10 „chladících bublinek“, které tomuto vánočnímu speciálu propůjčí slavnostní nádech. Cena: 1.730 Kč.

So Bubbly Bath Jeroboam
So Bubbly Bath je slavnostní limitovaná edice 
s ikonickým šampaňským Moët Impérial ve velkorysé lahvi typu jeroboam. Láhev je ponořena do třpytivé vany se záplavou stovky zlatých „bublinek”, které víno jemně chladí. Pro servírování nejoblíbenějšího šampaňského na světě se skvěle hodí 4 velké zlaté skleničky. Limitovaná edice So Bubbly Bath je skutečně ideálním doplňkem pro každou oslavu spojenou s koncem letošního roku!
 
So Bubbly Festive box
Slavnostním dárkové balení šampaňského zaujme na první pohled třpytivě zlatou barvou s reliéfem zlatých bublinek. Cena: 1.200 Kč.
 
Velmi stylová je i kampaň, která kolekci So Bubbly provází. Jejím středobodem jsou opulentní vizuály od italské fotografky Ilaria Orsini. Hlavní roli samozřejmě hraje edice „So Bubbly“ nacházející se uprostřed elegantního a stylového bytu a plná láhev jeroboam 
s šampaňským Moët Impérial, která jako by nás vyzívala k zahájení večerních oslav.

Podobné články
X