Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle

Speciální kolekce Bollinger

Celý svět netrpělivě čeká na nejnovější film o slavném Jamesi Bondovi, Spectre, který bude pravděpodobně hitem…

Speciální kolekce Bollinger

A každý také ví, že oblíbeným nápojem tohoto pomyslného tajného agenta je martini. Nicméně, mnoho fanoušků zapomíná, že si užíval i sklenku šampaňského, a od roku 1979 je jeho oblíbeným šampaňským Bollinger, což byla pouhá náhoda. V roce 1978 se producent bondovek, Albert Broccoli Cubby, setkal s Christianem Bizouxem, tehdejším generálním manažerem značky. Oba v tu chvíli započali dlouhodobé přátelství. Bollinger se proto stal jedním z nejoblíbenějších šampaňských Jamese Bonda.

Speciální kolekce Bollinger

První výskyt šampaňského ve filmu se konal v roce 1973 v díle Žít a nechat zemřít. O pět let později se šampaňské oficiálně stalo součástí a objevilo se ve filmu Moonaker v roce 1979. Film Spectre oslaví patnáctou část. A aby zvýraznili toto významné výročí, představí Bollinger exkluzivní šampaňské Spectre Crystal Set 007, verzi Bollinger RD 1988 Magnum, v limitované edici o pouhých 307 číslovaných vydýních. Cena bude 9 500 tisíc dolarů. Bollinger RD 1988 je jednou z nejexkluzivnějších chutí tohoto domu, se směsí 72% Pinot Noir a 28% Chardonnay.

Speciální kolekce Bollinger

Eric Berthes navrhl ručně dělaný krystalový set, který byl zhotoven Saint Louis Crystal Works. Jako společnost s dlouhou historií již od roku 1586, je nyní pod vlastnictvím Hermes Group. Co se týče designu, na spodní části dekantéru je známá bondovská hlaveň s kovovými znaménky, a v horní části je chobotnice, znak Spectre.

Podobné články
X