Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Lifestyle  -  Restaurace

RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS

RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS
RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS
RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS
RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS
RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS
RESTAURACE CARBONE DOBÝVÁ LAS VEGAS

Restaurace Carbone, která otřásla vybranou scénou New Yorku, měla svou premiéru v rámci resortu Aria v Las Vegas…

Jako první expanzi z New Yorku majitelé restaurace Carbone, Mario Carbone, Rich Torrisi a Jeff Zalaznick, představili svůj slavný koncept, který je odrazem moderní i klasické italsko-americké kuchyně. Nabízejí ty nejlepší služby světové kvality a byli oceněni za kulinářské dovednosti v hlavním městě USA. Restaurace Carbone si najala nového designéra, Kena Fulku, který dostal za úkol stvořit atmosféru s dávkou teatrálnosti a čistou italskou vibrací. Prostor byl transformován do řady místnosti, které postupně vítají hosty do vřelého a kontrastního prostředí, ve kterém lze vycítit kouzlo Vegas.

Modrá místnost – to je vlastně salonek, který je k dispozici k soukromému stolování, kde po průchodu řadou eliptických oblouků vejdete do kouzelně modrého prostředí, které vítá hosty a provádí je středem. Pokoj má klenuté stropy se zlacenými prvky, osvětlení i stěny skládající se z dlaždic ze stanic metra New Yorku. Retro podlahy odrážejí konstrukci bazénu známého bulváru Las Vegas Sands. Hosté si mohou užít mahagonový bar se zlatými detaily, který má v přední části starožitné zrcadlo, ve kterém se odrážejí klasické koktejly. Červená místnost – ta je inspirována operním domem v Milánu, a jako hlavní jídelna celé restaurace vás rozhodně okouzlí díky nádhernému křišťálovému lustru Murano, který byl původně stvořen pro přehlídku Ferrari v šedesátých letech. S klenutými detaily a prvky zlata dělanými na zakázku, jsou polo-soukromé místnosti zdobeny červenými plyšovými koženými sedadly a opěradly.

Hosté si mohou užít gurmánskou kuchyni, která si pohraje s jejich chuťovými pohárky, zatímco zrakem budou vnímat krásu prostředí.

Podobné články
X