Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Podmínky užívání


Podmínky užívání

 

Tento dokument obsahuje podmínky, za kterých můžete použít  webové stránky www.luxuspraha.cz. Luxury Group přepokládá, že před vstupem na stánky, čtení nebo přispívá k materiálům na této webové stránce,  jste tyto podmínky četli, porozuměli jim a potvrzujete, že  tyto smluvní podmínky budete dodržovat. Pokud nesouhlasíte s Podmínkami použití, žádáme vás, abyste z této webové stánky odešli a nadále jí nepoužívali.

 

Přijetím těchto podmínek užívání se rozumí:

 

Přijetím podmínky používání znamená být plně zodpovědný za své činy v rámci platných právních předpisů při použití webových stránek www.luxuspraha.cz a zanechávání jakýchkoliv informací a veškerá a jakékoliv korespondence se zástupci Luxury Group, stejně jako ostatní  návštěvníky webových stránek www.luxuspraha.cz

Návštěvníci, kteří žijí mimo České republiky, musí dodržovat zákony země, ve které bydlí. Pokud budete potřebovat jakékoliv bližší vysvětlení, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Omezení použití

 

Luxury Group si ponechává veškerá autorská práva na materiálech na stránkách www.luxuspraha.cz. Materiály nesmí být kopírovány, reprodukovány, publikovány, pře-upraveny, postovány, zveřejňovány, přenášeny nebo distribuovány jakýmkoli způsobem, včetně textu, obrázků, audia nebo videa, stejně jako jakýkoli software, aniž by předtím dostali povolení od Luxury Group.

Luxury Group neumožňuje vytvoření zrcadlových webových stránek s jejich materiálem. Jakékoliv neautorizované použití materiálů nalezených na těchto webových stránkách je považován za porušení autorských práv, ochrany osobních údajů, zákonů o ochranných známkách a to podle domácích a mezinárodních předpisů.

 

Ochranné známky

 

Názvy společností, výrobků a služeb, jakož i všech ostatních propagovaných názvů, jsou majetkem svých vlastníků. Luxury Group si zadržuje právo užívat a udržovat všechny své obchodní známky a loga podle domácích i mezinárodních předpisů.

 

Právo na převod

 

Všechny materiály ponechané na www.luxuspraha.cz stránkách budou použity v souladu s našimi podmínkami použití. Všechna oprávnění udělené uživatelům podle Luxury Group smlouvy, nemůže být převedeno na třetí strany.

 

Změny podmínek užití

 

Luxury Group může kdykoli a bez předchozího upozornění, měnit podmínky užívání na www.luxuspraha.cz stránkách. Používáním této stránky souhlasíte,  aby informace o podmínkách užívání  byli uvedeny v sekci „Podmínky užívání“ a čas od času tuto sekci zkontrolujete a ujistíte se, že znáte nejaktuálnější verzi těchto podmínek.

 

Copyright

 

Všechny materiály na www.luxuspraha.cz stránkách jsou majetkem Luxury Group, nebo jejich autorů.

 

 

Zásady ochrany osobních údajů

 

Mini Studio Publishing Group respektuje vaše soukromí


Pokud používáte naše webové stránky, můžeme shromažďovat a uchovávat vaše informace a návrhy, které nám zasíláte, aby  jsme mohli pracovat na zlepšování  vizuální identity, obsahu našich webových stránek a také, abychom mohli poskytnout tu nejlepší komunikaci s našimi uživateli. To znamená, že si ponecháme vaše formuláře,  abychom byli schopni poskytovat různé služby  jako, technickou podporu, publikování zpráv o nedávných změnách stránek a o nových službách a projektech, atd. Luxury Group respektuje ochranu osobních údajů a v žádném případě tyto údaje nezneužije.

www.luxuspraha.cz mohou obsahovat odkazy na internetové stránky třetích stran, které nejsou ve vlastnictví Luxury Group. Luxury Group, nemůže kontrolovat ani se zaručit za obsah, které poskytují třetí strany, jejich zásady ochrany osobních údajů, nebo dostupnost těchto dalších webových stránek. Pokud používáte odkazy na webových stránkách Luxury Group,  tak v okamžiku kdy opustíte naše stránky, tak byste se měli chovat v souladu  s podmínkami užití těchto jiných stránek a jejich zásady o  ochraně soukromí které se vztahují na tyto webové stránky.

 

X