Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Cestování  -  Hotely

TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU

TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU
TOP 10 LUXUSNÍCH HOTELŮ V TOKIU

Chystáte se na výlet do Asie, nebo jste fanouškem japonské kultury?

 

Města, jako jsou Tokio a Kjóto, jsou plné 5 hvězdičkových hotelů a dalších možností ubytování s podpisem „luxusu.“ Sofistikované a oddané, stejně jako jejich hostitelé, nabízejí tyto hotely ubytování, které představuje jedinečný zážitek. Takže bez dalších okolku je zde 10 luxusních hotelů v Tokia:

 

10. Conrad, Tokio

Jedinečná atmosféra a pocity, které můžete zažít v Tokiu, jsou hlavní inspirací pro hotel Conrad. Tento hotel představuje bránu, která vám poskytne přístup ke všemu, co toto město může nabídnout, za pouhých 270 dolarů na nos.

 

 9. Palace Hotel, Tokio

S císařským palácem přímo přes ulici, nabízí hotel Palace 290 apartmá, která jsou více než hodna svého okolí svým luxusním interiérem a kvalitou služeb. Za asi 280 dolarů na noc se můžete v jednom z nich ubytovat.

 

8. Andaz Tokyo Toranomon Hills

Andaz Tokyo Toramonon Hills se nachází na samém vrcholu druhé nejvyšší budovy v Tokiu. Tento luxusní hotel nabízí 164 apartmá, které na vás jistě zapůsobí. S jeho jedinečným stylem a atmosférou si můžete užít pobyt v tomto hotelu za zhruba 300 dolarů na nos.

 

7. Shangri-La Hotel, Tokio

Pokud jste právě strávili celý den na obchodních jednáních a rozdávali zde tunu vizitek, Shangi-La Hotel je ideálním místem k odpočinku a dobije vám baterie na další den tvrdé práce. Za zhruba 300 dolarů na noc je tento hotel populárním cílem obchodníků.

 

6. Four Seasons Hotel, Tokio, Marunouchi

Four Seasons v Marunouchi je luxusní hotel, který ve vás zanechá dojem butiku. Díky trojitým oknům, krásným a bohatým materiálům, vám některý z 57 apartmánů zaručí klidný spánek společně s relaxační atmosférou, i když se hotel nachází v samém srdci rušného Tokia. Ubytování v tomto hotelu stojí 300 dolarů na nos.

 

5. Grand Hyatt, Tokio

V jedinečném neonovém srdci Tokia se nachází hotel Grand Hyatt a je ideálním místem pro ty, kteří jsou zde na návštěvě či za prací, nákupech či zábavou. Ke každé z těchto činností se dostanete pěšky během několika minut. Tento hotel nabízí 389 apartmánů a v jednom z nich můžete zůstat za 320 dolarů na nos.

 

4. Park Hyatt, Tokio

Park Hyatt je opravdu jedinečným místem. Nabízí oázu klidu, míru a luxusu v samotném srdci jednoho z nejvíce vzrušujících a kosmopolitních měst na světě. V tomto hotelu můžete uklidňující atmosféru zažít za 350 dolarů na nos.

 

3. Peninsula, Tokio

Peninsula se nachází přímo přes ulici od císařského paláce, ale i pár kroků od hlavního nákupního střediska Japonska – Ginze. Tento hotel je vynikající základnou pro ty z vás, kteří se zajímají o prozkoumání tohoto vzrušujícího města. Ubytovat se můžete v jednom z 313 apartmánech za 370 dolarů na noc.

 

2. Mandarin Oriental, Tokio

Mandarin Oriental v Tokiu často získává titul nejlepšího hotelu nejen v Japonsku, ale i samotné Asii. Mezi faktory, které k tomu přispívají, patří vynikající design všech 179 apartmánů, vynikající poloha, vysoká kvalita služeb a další. Ubytovat se v tomto hotelu můžete za 370 dolarů na noc.

 

1.The Ritz-Carlton, Tokio

Na samém vrcholu nejvyšší budovy v Tokiu – Midtown Tower – v posledních 9 z 53 pater, nabízí Ritz-Carlton hotel jeden z nejkrásnějších výhledů na horu Fuji, možná nejznámější symbol Japonska. Ubytovat se v jednom z jeho 248 apartmánů můžete za 500 dolarů na nos.

Podobné články
X