Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Cestování  -  Hotely

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

Švýcarsko je celé o grandiózních dovolených, vzpomínkách, luxusu a komfortu. Je to země čokolády, kukačkových hodin a úchvatné přírody...

 

 

 NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Má nádherné okolí, úžasnou přírodu, je to oblast, jejíž scenérie může být ve filmu o kouzlech a perfektním životě. Tato země je klidná, velmi organizovaná a elegantní. Pokud navštívíte Švýcarsko, uvidíte perfektně čisté ulice, slabý provoz a hodně, hodně lidí v dobré náladě. A mají důvod, proč být v dobré náladě, poněvadž žijí v pohádkové zemi.


Tato země je plná úžasné architektury, muzeí, uměleckých galerií, nákupních oblastí a obchodních oblastí, takže v podstatě zde naleznete vše, co potřebujete. Pokud chcete vědět, jak strávit vaše dny v této zemi, podívejte se na náš seznam nejlepších švýcarských hotelů, míst a věcí k vidění.


Každý z těchto hotelů je svým způsobem jedinečný, může se na první pohled zdát, že vypadají stejně. Jednu věc ale mají společnou. Luxus. Luxus splňující všechny potřeby, které máte, vytváří pohodlné prostředí, a který dává zapomenout na všechny starosti. Každé město a každá oblast této země má svůj vlastní speciální hotel, který byste měli navštívit a věci, které byste měli vidět. Takže začněme od začátku…

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Jeden z předních luxusních hotelů je v Lucerne, pojmenovaný Palace,  zcela jistě vykazuje všechny znaky a rysy  luxusu. Je v perfektní oblasti, protože tento luxusní hotel je umístěn uprostřed mírumilovného alpského panorama, s výhledem na jezero Lucerne, ale stále je blízko města. Tento hotel byl založen roku 1906, a stále udržuje nadčasovou kvalitu pohostinství, v kombinaci s  luxusním a moderním vybavením, který takový hotel potřebuje. Obsahuje 136 pokojů; všechny jsou štědře vyzdobeny a mají nejmodernější vybavení. Kuchyně je zde velmi důležitá, takže vám doporučujeme navštívit dvě největší restaurace, které jsou v této oblasti.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Na břehu jezera Geneva je luxusní hotel a lázně Beau Rivage Palace. Tento luxusní hotel vám nabízí ubytování hodné krále. Pokud se během pobytu zde podíváte z okna, uvidíte Švýcarské Alpy, a jejich přirozený klid na vás bude mít pozitivní vliv. Luxusní hotel a lázně Beau Rivage Palace se skládá ze 168 pokojů a 34 apartmánů, všechny jsou bohatě a vkusně ozdobeny, velmi honosným způsobem, který jim dodává na starosvětském luxusu. Tento hotel byl také nedávno zrekonstruován, takže pokoje jsou nyní vyzdobené mimořádně jemnými a luxusní materiály a vybavením. Pokud navštívíte tento hotel, zkuste vymyslet něco, co nedokáže jejich personál splnit…

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 

 

Jedinečný, moderní a luxusní hotel Lenkerhof je gurmánské lázeňské letovisko uprostřed Švýcarska. Tento luxusní hotel se věnuje relaxaci a potěšení svých hostů. Všichni hosté, kteří zde již byli, se sem vrací, a očekávají víc. Tento luxusní hotel splní všechny vaše přání, od jídla až po večerní zábavu. Má úchvatný výhled na hory Wildstrubel a během pobytu se budete cítit tak blízko přírodě. Hosté jsou vždy nabádáni, aby využili lázeňských služeb, vytvořené k jejich uspokojení v každém směru, a později si mohou užít gurmánský pokrm v jedné z jeho uznávaných restaurací.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Pětihvězdičkový luxusní hotel Dolder Grand, který byl nedávno zrenovovaný a přepracovaný na modernější, přetvořený pro mladší klientelu. Nachází se v Curychu, a dává vám příležitost užít si bohatého výhledu na jezero Curych a na Alpy, je to perfektní místo pro odpočinek a relaxaci. Každý pokoj a apartmá má dostatek přírodního světla a je elegantně ozdobený a zařízený. Každý pokoj svůj vlastní styl, a má moderní vybavení, které každý očekává. Všechny koupelny jsou vyrobeny z mramoru, a má vynikající luxusní příslušenství. Každý pokoj má také svůj vlastní soukromý balkón, který je perfektní pro sledování východu a západu slunce s někým koho milujeme.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Grand Resort Bad Ragaz  – tak se jmenuje hotel roku 2009, a má pro to dobrý důvod. Tento luxusní hotel je oázou tradice a modernosti, kde se mísí kultura, historie, elegance a pohostinství dohromady. Nachází se pouze hodinu od Curychu a nabízí vám luxusní služby, dokonce i léčebné procedury, takže se zde budete cítit vždy skvěle, ať už jsou vaše důvody jakékoliv. Tento luxusní hotel má vynikající Business&Events centrum, kde se setkávají celebrity a obchodníci.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Luxusní hotel Arosa Kulm je umístěný v pohádkové krajině Švýcarských Alp. Tento hotel obsahuje 109 pokojů; každý z nich má velmi osobní a specializované služby, poskytované jejich vysoce školeným personálem. Hotel zahrnuje několik restaurací, které jsou součástí tohoto paláce luxusu, každá z nich má odlišné téma, takže si můžete opravdu užít váš pobyt zde, i během jídla- každý den na jiném a novém místě. Tento hotel má také dětský klub, takže dospělí si mohou odpočinout, zatímco jejich děti si užijí zábavu pod dozorem trénovaného personálu.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Kempinski Grand hotel des Bains  je pětihvězdičkový hotel v St. Moritz. Je vyzdvihován pro jeho bezchybné služby ve všem, od restaurací po lázně. Tajemství tohoto luxusního hotelu je kombinace minulosti, přítomnosti a budoucnosti v jejich designu. Pokud jste na sporty nebo chcete pouze ležet a odpočívat a relaxovat, toto je perfektní místo pro vás. Lázně, které jsou součástí tohoto luxusního hotelu, jsou připravené vás zbavit každodenních starostí, a vezmou vás do země klidu a míru.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Luxusní hotel Firefly v Zermattu je opravdu jediný svého druhu. Všechny pokoje v tomto luxusním hotelu dodržují specifické designové téma, sestávající ze čtyř přírodních prvků, země, větru, ohně a vody. Barvy a navržený nábytek byly vytvořeny a vybrány způsobem aby ladily s tématem, takže vytváří srdečnou a vlídnou atmosféru v každé místnosti. Každý pokoj má svoji vlastní moderní kuchyni, takže nemusíte chodit do restaurací, pokud máte náladu na soukromou večeři se svým partnerem. Tento luxusní hotel také obsahuje lázně, s léčebnými kúrami, které jsou jak pro jednotlivce nebo páry. Pokud rádi plavete, budete milovat bazén v hotelu, protože má nádherný výhled na horská pohoří.

 

 

NEJLEPŠÍ ŠVÝCARSKÉ HOTELY

 


Tento fantastický a luxusní hotel, který byl v roce 2007 zrenovovaný, byl první luxusní hotel v St.Moritz. Obsahuje 60 apartmánů a každý z nich má úžasný výhled na jezero St.Moritz. Toto nové vydání vám takříkajíc dodává pocitu luxusu, pohodlí, soukromí a komfortu s každým krokem, který v tomto hotelu uděláte. Jeden z těch, který je zodpovědný za tento nový design, je proslulý návrhář Carlo Rampazzi. Hosté mají také možnost navštívit prvotřídní lázně přímo v hotelu a užít si všechny léčebné procedury, které se zaslouží.  Po pár dnech v tomto nebi, budete s tímto hotelem navždy spjati a budete čekat na příležitost se sem opět vrátit.

Podobné články
X