Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Cestování  -  Hotely

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU

Rakousko je pohádková země plná hor a rozsáhlých alpských údolí. Gastronomii, umění, kulturu a architekturu - to vše  vám může Rakousko nabídnout...

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU

 

Největší část rakouského kulturního života se soustředí ve Vídni, kde můžete vidět Lipické koně, které se pohybují podle tónů klasické hudby, můžete zde slyšet andělské písně chlapců z pěveckého sboru, kteří zpívají k nebesům, nebo si můžete užít inovátorské a provokativní divadlo, operu a hudbu. Úžasná architektura je často v kombinaci s vizuálním uměním a vystoupením, kulturní zážitky Rakouska také tvoří neobjevená místa, nerušené lesy a impozantní zámky. Tato země je úžasná, ať už ji navštívíte během léta nebo zimy. Má mnoho divů a zázraků, který by měl každý vidět, alespoň jednou v životě.


Navštěvování cizích zemí je  v poslední době populární prázdninový trend, hlavně pro bohaté lidi, kteří si dopřávají luxusního životního stylu. Žádný jejich výlet se neobejde bez cestování první třídou nebo pobývání v luxusním hotelu. Rakousko má mnoho úžasných luxusních hotelů, které může nabídnout, a díky kterým bude váš pobyt zde úžasným zážitkem a plný rozmazlování, zábavy, relaxace a hýčkání. Tohle je náš seznam nejlepších luxusních hotelů, které byste měli navštívit, až budete v Rakousku.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


10. V klasickém barokním centru Salzburgu, města Mozarta a klasické hudby, stojí Hotel Goldener Hirsch. Tento hotel má bohatou tradici a slavnou historii v poskytování luxusních služeb elitě, créme de la créme (smetánce), v kombinaci s romantickým kouzlem luxusu 15.století. Tento luxusní hotel má jedinečné kouzlo; každý host, který zde pobýval je také přítelem, jak říkají. Tenhle luxusní hotel můžeme také nazývat kouzelně malým - obsahuje pouze 69 pokojů - ale každý z nich je originální, unikátní a luxusní. Každá místnost je ozdobena v ryze rakouském stylu, a je vybaven nejlepším zařízením a vybavením. V současné době je hotel místem pro setkání mezinárodní společnosti, bohatých obchodníků a podnikatelů.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


 9. Kempinski Hotels das Tirol je úchvatné místo, přímo vedle proslulého golfového hřiště a lyžařského střediska. Pokud budete pobývat v tomto luxusním hotelu, budete mít příležitost užít si fantastický výhled na Alpy. Všechny pokoje jsou mimořádně ozdobené a vybavené, a každé vaše přání vám bude splněno.


 8. Nejexkluzivnější hotel v Alpách je hotel Thurnher´s Alpenhof. Obsahuje pouze 14 luxusních pokojů a 24 apartmánů. Je to rodinný hotel, který se věnuje zimním sportům. Tento luxusní hotel můžete navštívit každý rok pouze v období mezi prosincem a dubnem. Hotel nabízí tradici a pohostinství na mezinárodní úrovni. Najdete zde také gurmánské restaurace, jedna z nich je nejlepší v Rakousku. Co se týče rekreace zde, tak tento luxusní hotel nabízí vnitřní bazén, saunu, parní lázeň, solárium a samozřejmě fitness a masáže. Všech 113 pokojů a apartmánů v tomto luxusním hotelu je unikátní dílo, ale také je zde použit stejný estetický vzor v dekoraci každého z nich.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


 7. Hotel Sacher Salzburg nabízí mimořádný zážitek u pití a jídla na úchvatném místě. Naleznete zde oboje, jak rakouskou tak mezinárodní kuchyni, spolu s vytříbeným a luxusním ubytováním. Tento typický kouzelný hotel vám dává příležitost si užít dovolenou, na kterou budete vzpomínat roky.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU

 

 6. Hotel InterContinental ve Vídni představuje vzdušné a luxusní prostředí. Obsahuje 458 kompletně zrekonstruovaných a přepracovaných pokojů, 12 pater a rozsáhlý salón. Tento luxusní hotel také nabízí přístup do úžasného a luxusního tanečního sálů s kapacitou od 10-800 hostů, takže můžete oslavovat opravdu stylově.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


 5. Další na našem seznamu je hotel Sacher Wien. Tento hotel je pravým synonymem pro luxus a služby top kvality. Nachází se ve středu Vídně, blízko všech kulturních a zábavných podniků. Byl nedávno zrenovován; také má taneční sál pro 100 lidí. Spolu s renovací hotelu, byla nedávno také zrenovována hotelová restaurace. Nyní je zařízena černým nábytkem se zlatým světlem a úžasnou luxusní dekorací. Tento luxusní hotel také obsahuje lázně, v kterých si můžete odpočinout a zapomenout na starosti.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


 4. Historický hotel Scholss Fushi Resort and  Spa se nachází v blízkosti poloostrova se zářivou krásou, s bohatým výhledem na Alpy a je obklopený bujnou zelení. Původně byl postaven jako lovecký zámeček pro arcibiskupa Salzburgu. Nyní, obsahuje 110 elegantních a stylových pokojů a apartmánů. Každý pokoj je štědře ozdoben a zařízen, zobrazuje bohatství a sílu. Tento luxusní hotel má také lázně a úžasný sál pro bankety. Po rekonstrukci před sedmi lety má tento pětihvězdičkový hotel nové luxusní restaurace s gurmánskou kuchyní a kompletně nové wellness.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


 3. Číslo tři je na našem hotelu Grand hotel. Tohle místo je pro ty, kteří chtějí vidět prominenty, módní návrháře a boháče. Byl nedávno přestaven, takže je nyní připraven splnit vám každé přání, touhu nebo vášeň. Moderní vybavení se mísí s elegantními, luxusními a rafinovanými prvky. Nachází se přímo přes ulici naproti vídeňské státní opeře a grandiózní katedrále St. Stephen.


 2. Hotel Bristol je naše číslo dvě. Zde si můžete užít maximální luxus, hotel je stvořený k tomu, aby vás tu hýčkali, a vy budete na tento pobyt vzpomínat po zbytek života. Tento luxusní hotel vám nabízí možnost výběru mezi dvěma gurmánskými restauracemi a to klasickou rakouskou kuchyní a mezinárodními jídly. Obsahuje 140 skvěle vybavených a luxusně zařízených pokojů, zařízených ve stylu Art Nouveau.

 

LUXUSNÍ HOTELY V RAKOUSKU


 1. Absolutní vítěz  mezi luxusními hotely je hotel Kristiania. í to ovšem hotel pro každého. Ztělesňuje úžasnou směs precizních tradicí, moderního vybavení a současného životního stylu. Když si v tomto luxusním hotelu pronajmete pokoj, máte možnost využít těch nejlepších služeb, které jsou stvořené k hýčkání a rozmazlování ve všech směrech. Můžete relaxovat a užívat si soukromí a klidu, protože nikdo vás nebude nijak obtěžovat nebo rušit. Je zde pouze 30 pokojů a to je to, co ho dělá mimořádným. Zkombinovali vysokou úroveň komfortu a inovace s výjimečnými standarty a osobními službami. Pokud chcete zažít opravdový luxus, tak tohle je místo přímo pro vás.

Podobné články
X