Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Cestování  -  Hotely

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Přemýšlíte o dokonalé dovolené? Představujeme vám šest luxusních hotelů, jejichž pokoje mají „wow“ efekt…

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Tyto hotely jsou zvláštní z mnoha důvodů, ale sdílejí jeden prvek – nádherný výhled z každé místnosti. Ať už plánujete dovolenou, nebo jen sníte o ideálním místě k odpočinku, tady pro vás máme inspiraci…

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Hotel Monte Mulini – Rovinj, Chorvatsko

Ve všech 133 pokojích v hotelu Monte Mulini je dokonalý výhled na Lone Bay a Golden Rat, čí pobřeží Jaderského moře. Tento hotel se nachází v klidné zátoce nedaleko města Rovinj, chorvatského regionu Istrie. Monte Mulini je proslulý jako jeden z nejelegantnějších a nejsofistikovanějších hotelů v této zemi. Dramatická, moderní budova se nachází na svazích Golden Rat a je obklopena krásnými stromy. S 133 pokoji s bezvadným výhledem na moře, krásně upraveným bazénem a lázněmi, dvěma gurmánskými restauracemi, je tento hotel ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Paresa Resort – Phuket, Thajsko

Každá ze 49 vil, které se nacházejí v této nemovitosti, mají své vlastní soukromé nekonečné bazény a výhled na Andamanské moře. Výhled se táhne přes dramaticky tvarovanou kamennou pláž až po krásné azurové moře, které je obklopeno svěžími tropickými lesy a zahradami. Paresa Resort si dokonale přivlastnil exkluzivitu přírodního prostředí s cílem vytvořit oázu klidu a nejvyššího luxusu.

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Ladera – St. Lucia

Chcete-li si užít veškeré schopnosti přírody, celá západní strana střediska s 37 vilami a apartmány je ponechána zcela volná. Představují vám zde koncept takzvané otevřené stěny, a proto je vám také poskytnut výhled na horu Piton a Karibské moře. Tento romantický ráj se nachází vysoko nad mořem a nabízí jeden z nejlepších výhledů, jaké na tomto ostrově jsou. Resort se nachází na nejstarší a nejznámější kokosové plantáži Suffiere, a byl přeměněn v unikátní resort, jaký můžeme vidět dnes, v roce 1982. Ladera Resort je ztělesněním všech prvků St. Lucii – chováním, kulturou, kuchyní, ručně vyráběným nábytkem i dřevěnými dekoracemi.

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

JumeirahZabeelSaray – Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Umístěn na slavném umělém ostrově Palma, tento hotel nabízí pokoje s krásným výhledem na vodu. Pokoje z obou stran hotelu mají zadní stěnu, která se otvírá na pláž a k bazénu, ale také nabízí rozsáhlý výhled na záliv. Na opačné straně nabízejí pokoje výhled na zbytek Palmy. Tento hotel se nachází západně od Palm Jumeirah, a můžeme z nich vidět dokonalé panorama Dubaje. Inspirován Osmanskou říší, je tento resort domovem lázeňského centra Talise Ottoman, největšího a nejluxusnějšího centra Blízkého východu, a nabízí jedinečnou sbírku grandiózní Royal Residence.

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Manchester Grand Hyatt – San Diego

Každý pokoj v hotelu má výhled na záliv San Diega, park Embarcadero Marina či centrum města. Tento hotel s výhledem na zátoku z mnoha místností se nachází v krásné oblasti podél vody, takže se turisté mohou nechat uvolnit výhledem na Tichý oceán. Tento městský resort definuje panorama města a skládá se ze dvou moderně navržených věží – námořní věže s 33 podlažími a Harbor věže s 40 podlažími. Tento hotel obsahuje téměř 76 zrekonstruovaných apartmánů, lázeňské centrum s kompletním servisem a bazén, který je pouze pro dospělé. Nachází se zde také tenisový kurt, platforma, fitness centrum a několik světoznámých restaurací, nemluvě o chatkách, které nabízejí výhled na záliv a krásné město.

HOTELY S NEJÚŽASNĚJŠÍM VÝHLEDEM

Crystal Peak Lodge – Breckenridge

Všechny pokoje v tomto hotelu jsou zaměřeny dvěma směry: výhled na hory a lyžařské středisko, či z východní strany výhled na slavné Skalisté hory. Tento hotel, jež se nachází v samém srdci lyžařského ráje, nabízí svým hostům nádherný výhled na hory i snadný přístup k lyžařskému vybavení. Nabízí apartmány o jedné, dvou a čtyřech místností, každý plně vybaven kuchyní a obývacím pokojem s krbem. Hosté si také mohou užít poklidnou eleganci ve vřelé a příjemné atmosféře.

Podobné články
X