Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Cestování  -  Hotely

Four Seasons Hotel Casablanca

Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca

Jako závan čerstvého vzduchu v městské metropoli, je hotel Casablanca oázou luxusu v centru největšího města Maroka…

Nachází se pouhých 10 minut od centra a nabízí veškeré potřebné vybavení pro podnikatele, stejně jako pro ty, kteří si užívají luxus a značkový klid. Je v nově navržené budově, která jakoby se natahovala k oceánu, takže zde máte ten nejlepší výhled na modrou oblohu, oceán i západ slunce. Pokoje a apartmány pro hosty jsou navrženy tak, aby byly prostorné, zatímco speciální dekorací hotelu je bazén/oáza, která se nachází v zahradě. Tento hotel je místem, kde se setkávají místní obyvatelé i cizinci, a zahrnuje tři restaurace a bary, luxusní lázně, a 330 metrů kubických k pořádání akcí.

Moderní marocká elegance charakterizuje design, textury i barevné palety 157 prostorných pokojů a 29 apartmá. Ve všech naleznete okna a stropy, které plně využívají výhod, které nabízí lokalita. Vzhledem k tomu, že je u pobřeží, je tento hotel nedaleko obchodní čtvrti, mešity Hassan II a značkových butiků. Za pouhou půl hodinku jízdy od tohoto Four Season hotelu dorazíte k exkluzivnímu golfovému hřišti, které je k dispozici pro všechny hosty.

Ačkoliv tento hotel ještě není oficiálně otevřen, což bude až později v tomto roce, zajímá se o něj již mnoho lidí. Jedná se o druhý hotel kvality Four Season v Maroku – prvním je Resort Marrakech, který se nachází tři hodiny jízdy od této nové nemovitosti.

Podobné články
X