Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Vysněný obývák

Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák
Vysněný obývák

Obývací pokoj s bohatou paletou neutrálních barev a elegantním moderním stylem se snadno může stát prostorem ze snů každého z nás…

Přemýšlíte, kde ho naleznete? Momentálně pouze ve virtuální realitě, protože je to 3D vizualizace, vytvořená dle digitálního návrháře Edwarda Kalimana. A jak sám prohlašuje: „Specalizuji se na vytváření fotorealistických, počítačem vytvořených vizualizačním projektů pro interiér i exteriér. Mými klienty jsou architekti, společnosti, interiérový designeři, ale i jednotlivci.“ Takže tato místnost není reálný projekt, což vám dává možnost vytvořit si jedinečný prostor.

Je mnohem snazší navrhnout pokoj, pokud máte něco, co bude modelem, nebo vám bude zadávat pokyny. Když si prohlédnete tyto fotky, můžete vidět, že jde o mnohem víc než pouhý obývák. Typický moderní a otevřený styl v sobě spojuje posezení, jídelnu a kuchyň, která perfektně zapadá do čistého a bílého okolí.

V tomto návrhu hraje velkou roli textura – prakticky můžete cítit měkkost deky na gauči, zatímco na dřevěné podlaze leží koberec se vzorem a mramorovaný konferenční stolek je velmi komfortní. Nakonec váš pohled zachytí zrcadlo, jehož „peříčkatý“ rám je stylem, které rozhodně celému prostoru dodá osobnost.

Podobné články
X