Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

TOP 10 ložnic celebrit

Celebrity mají svůj vlastní charakteristický způsob života. Mají rádi konkrétní věci, módu, nábytek a dodržují několik zcela odlišných trendů...

TOP 10 ložnic celebrit

Ve vztahu k nám, obyčejným lidem, jsou celebrity vždy schopni přetvářet svůj domov, koupit nějakou vilu, která se jim líbí, nové auto, celou módní kolekci a tak podobně. Jejich domy jsou skutečnou oázou zábavy a ideálním způsobem odráží jejich bohatý a luxusní životní styl. Od sofistikovaných a jedinečných uměleckých děl, po drahé dekorace a ještě dražší nábytek, domovy slavných jsou prostě něco, z čeho vyzařuje zvláštní energie.

Samozřejmě i mezi celebritami jsou tací, kteří se nemohou pochlubit stylem při výběru oblečení, účesu, kosmetiky, nebo dokonce při navrhování své vily. V přesile jsou však ti, kteří věnují pozornost každému detailu, aby vše bylo v souladu s novými trendy, které pěkně splynou s prostředím.

Tentokrát vám představíme ložnice některých známých osobností. Ukážeme vám, kde odpočívají po dlouhých dnech naplněných návštěvami, vystoupeními a focením na různých místech.

TOP 10 ložnic celebrit

1. Ložnice Celine Dion
Ložnice této slavné zpěvačky v její vile na Floridě je ozdobena tmavou barevnou paletu. Hluboké odstíny žaluzií a dřevěné stropy dodávají mystický půvab a vytváří skvělé prostředí pro příjemný spánek a odpočinek. V této ložnici si můžeme všimnout, že osvětlení je strategicky rozmístěné, aby bylo dosaženo lepšího účinku, také si všimneme stěn s kontrastními světlejšími barvami, které rozbíjí temnou barvu dřeva.

TOP 10 ložnic celebrit

2. Ložnice Emily Procter
Hvězda kriminalistické řady CSI: Miami má ve svém sídle v Los Angeles ložnici, která přitahuje zájem mnoha designérů a interiérových časopisů. V této místnosti je viditelná teplá estetika v kombinaci s ženskými prvky. Barvy v této ložnici jsou velmi jemné a lehké, jsou kombinací modrých a pastelových barevných kostiček.

TOP 10 ložnic celebrit

3. Ložnice Gisele Bundchen a Toma Bradyho
Ložnice této silné a slavné dvojice z New Yorku je snem mnoha lidí. Jejich byt se nachází na Manhattanu a tato místnost nabízí fenomenální výhled na městské panorama. Barvy v jejich ložnici jsou velmi choulostivé a jsou pečlivě vybrány v kontrastu pravého dávkování. Tento prostor je ideálnípro relaxaci a zábavu kdykoli během dne nebo noci.

TOP 10 ložnic celebrit

4. Ložnice Lady Gaga
Lady Gaga je známá jako královna kontroverze, její někdy až velký nevkus však přitahuje pozornost. Její ložnice ve vile v Malibu se otevírá směrem k oceánu. Má vlastní terasu, která nabízí nádherný výhled na oceán, vychutnává si tu jemný vánek, který přináší vůni vody. Barvy v její ložnici jsou velmi luxusní a elegantní - krémové a hnědé odstíny v kombinaci se zlatými prvky. Lustr ve tvaru svíčky dodává kouzelný nádech, zatímco veškerý nábytek v něm zve k odpočinku a užívání si.

TOP 10 ložnic celebrit 

5. Ložnice Heidi Klum
Heidi Klum je supermodelka a televizní hvězda a její ložnice je navržená do symfonie uklidňujících modrých a krémových odstínů se sametovým čelem postele a teplým béžovým orientálním kobercem. Vzhledem k tomu, že Heidi je ztělesněním stylu a ikona i dnešní generace, nezůstává pozadu za trendy. V její ložnici jsme koneckonců nečekali nic jiného.

TOP 10 ložnic celebrit

6. Ložnice Leonarda Di Capria
Leo di Caprio je podle názoru mnohých nestarší mládenec Hollywoodu. Jeho pokoj má krásný výhled na Tichý oceán a nachází se v Malibu. Jednoduchý a elegantní styl je zastoupen v jeho ložnici, kde má nádherný výhled, který se táhne přes obrovská okna od podlahy až ke stropu, která když otevřete, vstoupíte na balkon.

TOP 10 ložnic celebrit

7. Ložnice Sarah Michelle Gelar a Freddieho Prinze Jr.
Ložnice Sarah Michelle Gelar a Freddieho Prinze Jr. je skutečným odrazem teplého domova. Je zdobena příjemnými prvky a krásnými, teplými barvami. Vidíme kombinaci jemných krémových barev a kontrastní modré, vidíme zrcadlo s jeho a její stranou, stejně jako kuriózní zarámovaný obraz nad čelem postele. Květiny jsou patrnou dekorací a dále přispívají k osvěžení a energii celého prostředí.

TOP 10 ložnic celebrit mila kunis 

8. Ložnice Mily Kunis
Nová paní Kutcherová prodala v loňském roce svou rodnou vilu, kde si užívala fenomenální výhled z okna své velké ložnice. Její bývalá ložnice má hladký přechod z interiéru do exteriéru, což byl jeden z nejlepších prvků. Kromě fenomenálního výhledu dělají tuto místnost tak fascinující elegantní barvy a velká postel. Tento pokoj je oázou zábavy a relaxace.

TOP 10 ložnic celebrit

9. Ložnice Tori Spelling
Ložnice této bohaté dědičky, která má za sebou několik hereckých pokusů, je opravdu propracovaná. Je v modrých odstínech a zejména na zářící lustr zdobený hedvábím nábytkových prvků je skvělý pohled. Modrá krémová barva stanovuje základ pro stylově zařízenou místnost, dále ji zdobí krb, velký balkon, koupelna s lázeňským stylem a samozřejmě nechybí sen každé dámy - prostorná šatní skříň.

TOP 10 ložnic celebrit

10. Ložnice Sharon a Ozzy Osbournových
Postel s nebesy a reflexními prvky, dekorativní krb ze sofistikovaného kamene a ručně malované hedvábné tapety, to všechno zdobí pohádkovou ložnici tohoto slavného páru. Asi byste od slavného Ozzyho očekávali něco úplně odlišného, takže si myslíme, že volba výzdoby a designu v této místnosti je dílem jeho rusovlasé ženy. Jejich hlavní ložnice má samostatnou sekci pro posezení, balkon a sofistikované dřevěné desky. Barvy jsou překvapivě jasné a ženské s velmi jemnými motivy zdobení.

Podobné články
X