Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Originální digestoř Elica

Originální digestoř Elica
Originální digestoř Elica
Originální digestoř Elica
Originální digestoř Elica
Originální digestoř Elica

Originalita byla Elicou ,značkou, která představuje revoluční digestoře, vždy vysoce ceněna…

L-Original je digestoř, která mění pravidla pro vzduch v kuchyni. Funkčnost je propojena s formou: prosté linie završují technologické srdce, které tvoří inovativní, chytrý a originální koncept.

L-Original je první digestoř, která využívá inovativní Cyclone iontovou technologii, která poskytuje extrémně vysokou úroveň výkonu filtrace s ohledem na konveční digestoře. Laboratorní testy hydrodynamiky systému odhalují, že zvláštní ventilátor dosahuje účinnosti vyšší než je 90% v odmaštění. Filtr „Long Life“ s aktivním uhlím, které vydrží až pět let, zachytí veškeré pachy z vaření. Ergonomická konstrukce L-Original umožňuje jednoduché čištění, od otevření voštinové mřížky až po umytí vzdušného filtru. S naprogramovaným automatickým obnovováním, dokáže L-Original recirkulovat vzduch v místnosti během 10 minut, než se sám vypne.

L-Original je výkonný a má v sobě technologie pro maximální energetickou účinnost. Extrakce vzduchu je tak velmi efektivní a poskytuje vysokou úroveň čištění v malém balení. Specializovaný motor zajišťuje až 50% úspory energie, pokud jde o konvenční digestoř.

LED diody zajišťují optimální osvětlení varné desky během přípravy jídla, s životností 10x větší než mají běžné žárovky a s úsporou energie 70%.

L- Original je k dispozici ve 3 standardních provedeních: uhlový, černý a bílý.

Malé rozměry, hmotnost a intuitivní systém uchycení dělají z L-Original skutečně snadnou digestoř. Díky techno-polymeru a optimalizaci vnitřních součástek je možné L-Original nainstalovat v jediné osobě za pouhých 8 minut.

Podobné články
X