Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Minimalistický luxus ve stylu Armani Casa

Minimalistický luxus ve stylu Armani Casa
Minimalistický luxus ve stylu Armani Casa
Minimalistický luxus ve stylu Armani Casa
Minimalistický luxus ve stylu Armani Casa
Minimalistický luxus ve stylu Armani Casa

Design, elegance a funkčnost. To jsou hlavní koncepty za kolekcí Armani/Dada, která vznikla z partnerství mezi Armani Group a Molteni Group. Vyjadřuje dokonalost a excelenci Armani stylu v kuchyňském prostředí...

Tyto dvě společnosti se ve své spolupráci zaměřily na jednoduchost a eleganci, které ve světu prezentují italský styl – což byl cíl, kterého bylo úspěšně dosaženo, jak demonstrují některé nedávné významné realizace smluv v této oblasti, včetně 446 Checkers kuchyní ve Světových věžích v Horní Worli, Mumbai, a 96 Checkers kuchyní v rezidenci Macka v Istanbulu.

CHECKERS

Tento projekt je založen na návrhu otevřené kuchyně, která je koncipována pro velké a rozsáhlé prostory v lineárních, rohových či nástěnných konfiguracích. Tato část domu je interpretována za pomoci formálního, střízlivého a základního designérského jazyka, což zdůrazňuje eleganci kompozice. Rámovaná struktura a zapadlé stěny získávají rafinovaný a minimalistický vzhled. Kuchyňská stěna s posuvnými dvířky má vybavené police i veškeré technické prvky.

SVĚTOVÉ VĚŽE – MUMBAI

Mezi světové věže patří World One, jedna z nejvyšších obytných věží se 177 patry, a podobně ikonickou věž World Crest, což je jedna z nejvyšších věží, co se tyčí nad Indií ve výšce 700 stop. Interiér těchto věží je plný kultury a étosu Indie; také odrážejí různé aspekty estetického cítění a smyslu pro pohodlí a funkčnost Giorgia Armaniho. Cílem bylo vytvořit jedinečnou atmosféru, kde v pokojích naleznete skvělou kombinaci formy, textury a barev, to vše osvícené lehkým světlem.

Navrženy pro náročnou klientelu, kombinují tu nejvyšší kvalitu designu a excelentních služeb. Proto také tyto rezidence patří mezi ty nejprestižnější na světě. Navíc, Světové věže jako první prezentují design od Armani a Casa Interior studia v Asii, a každý pokoj představuje koupelnu Armani/Roca a kuchyň Armani/Dada.

Věže díky svému unikátnímu zakřivení nabízejí exkluzivní zážitek, kde si obyvatelé budou moci vychutnat nádherný 360° výhled na celé město, včetně Bandra Worli Sealinku, závodní dráhy a Arabského moře. Světové věže jsou součástí Lodha Place, 18 akrové sítě v Horním Worli v centru Bombaje. Navrženo tak, aby v sobě neslo veškerý komfort, pohodlí a luxus, bude Lodha Place směsí těch nejvybranějších rezidencí, pracovišť, kulturních zajímavostí, luxusních maloobchodů a rekreačních zařízení, s dostatkem venkovního prostoru, jako jsou veřejné parky a kavárny. Vytvoří tak pro návštěvníky města, obyvatele Světových věží i občany Bombaje jedinečný cíl cesty.

Checkers kuchyně mají na zakázku upravený povrch i detaily. Stěnám vytváří pestrou kompozici geometrie a tmavě i světlé odstíny bronzového skla. Na dvířkách naleznete santálové dřevo a linka je z absolutně černé žuly.

REZIDENCE MACKA – ISTANBUL

Rezidence Macka investovala zhruba 300 milionů dolarů do jednoho z nejexluzivnějších rezidenčních projektů na světě: tří věží o celkové rozloze 7000 metrů kubických v čtvrti Macka, která se nachází v centru Istanbulu na privilegovaném místě s nádherným výhledem na Bospor, Princovy ostrovy a Seraglio, Rezidence Macka se krásně vmísí do architektury a panorama této čtvrti, oblasti, kde v průběhu let zanechala své stopy řada renomovaných architektů. Projekt získal mezinárodní rozměr díky spolupráci s Armani/Casa, kteří budou manipulovat s návrhy a realizují halu, veřejné prostory a několik bytů ve třech věžích. Kromě toho si mohou klienti najmout tým Armani/Casa architektů a návrhářů designu k vyvinutí projektu na míru pro vlastní byt.

Rezidence se zaměřují na selektivní a náročnou klientelu, takže jejich záměrem je projevit se jako jeden z nejprestižnějších rezidenčních projektů na celém světě, který je podpořen vynikajícími službami a kvalitním designem. S dostatečně velkými byty, řadou služeb  a bezvadným umístěním, bude rezidence Macka nabízet nejen exkluzivní životní zkušenost s krásným výhledem, která je nabízena kupujícím těchto nemovitostí, ale také výhody pro obchody, restaurace, zábavu a byznys, které toto město nabízí.

Checkers kuchyně jsou dělané na zakázku. Stěna a dvířka nesou prvky broušeného skla, a jsou k dispozici ve čtyřech různých barevných paletách (na obrázku: světle zelené sklo, s bronzovou hranou, otevření pomocí zmáčknutí prstů a rukojeti). Linka je z přírodního kamene.

Podobné články
X