Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Luxusní Londýnský byt

Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt
Luxusní Londýnský byt

Londýnský design studio pro architekturu Laura Hammett, navrhnul projekt Devonshire...

Od roku 2015 je tento třípokojový byt v Londýně, v šesti patrové budově  gruzínské fasády. Tato jedinečná domovina je perfektní kombinací klasických a moderních vzorů. Má rozlohu asi 500 m2 a nachází se ve velmi krátké vzdálenosti od známých butiků a restaurací.

Laura Hammett, spolumajitel Laura Hammett s.r.o. řekl, že klíčem k designu tohoto bytu bylo vytvořit open space prostor. V souladu gruzínskou kulturou, černá ocel byla použita pro brány a zábradlí, zatímco jiné prvky, které nám připomínají minulé časy jsou elegantně spárovány s nábytkem a s dokončovací detaily, s cílem vytvořit komfortní a moderní domov. Tóny šampaň a smetany jsou používány v obývacím pokoji, aby bylo vytvořeno neutrální plátno, naněmž jsou zobrazeny tibetské umělecké předměty klienta. Toto umění je zdůrazněno tmavými tóny čokoládové barvy dubu a bronzu konferenčního stolku ve středu místnosti.

Tento luxusní dům v Londýně má ideální prostory pro pořádání společenských setkání, což je jedním z požadavků zákazníků, kteří rádi slaví. Je toho dosaženo tím, že spojí velká kuchyň a jídelní kout s velkým bílým centrálem bytu, kde jsou minimalistické Laura Hammett barové židle. Vnější dvůr se nachází v centrální části domu, a to může být přímo přístupné přes obývací pokoj,z apartmá a pokoje pro hosty. Toto je chytré spojení vnitřku a vnějšku, kterého je dosaženo dekoracemi - vzrostlými bonsajemi a vytesaná krbem, který je obklopen lavičkami.

Hlavní sada představuje ženský paletu barev - tam jsou perleťově bílá a šedá. Toto barevné schéma se hladce mísí do jednoho v místě koupelny, s perlovými dlaždicemi, zrcadly a nástěnnými světl.

Podobné články
X