Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Italské krejčovství a expresivní design

Italské krejčovství a expresivní design
Italské krejčovství a expresivní design
Italské krejčovství a expresivní design
Italské krejčovství a expresivní design

Historická italská bytová značka Ditre Italia si vybrala architekta Daniella Lo Scalzo Moscheriho, aby navrhl Kanaha, pohovku, která bude základním produktem jejich kolekce 2015...

Ditre Italia představuje Kahanu, novodobou pohovku s výrazným a funkčním designem, která obohacuje kolekci 2015. Navržena italským designérem a architektem Danielem Lo Scalzo Moschierim, je Kanaha ideální do každého obýváku, kterému vnukne eleganci a vkus ve jménu demokratické krásy. Kanaha kombinuje lehkou a minimalistickou strukturu a s hlubokým a pohodlným sedadlem. Kov i kůže vykreslují tenkou siluetu, která drží naducané a měkké polštáře určené k relaxaci.

„Projekt Kanaha představuje pohovku v novém multimateriálu a expresivní verzi svou železnou konstrukcí, která je považována za stylovou a plánovanou prací mistrů současného designu. Detaily na zadní straně sedadel a opěradel nabízejí inovativní řešení, které společně s krejčovstvím spojuje různé komponenty. Kanaha je pohovka, která kombinuje různé materiály a zakončení; může se z ní snadno snát monochromatická verze s kontrastními doplňky,“ řekl Lo Scalzo Moscheri.

Ditre Italia nabízí pohovku, která je spojením elegance a drahých materiálů jako je kůže, přírodní textilie a bronzový kov. Tyto materiály jsou navrženy tak, aby splňovaly ty nejnáročnější estetické požadavky.

Kolekce Kanaha obsahuje také křeslo a stolek z eukalyptového dřeva, což doplňuje obytný projekt Ditra Italia, ve kterém je pohovka srdcem domu společně s doplňky a ostatním nábytkem.

Podobné články
X