Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Iluze 3D tapety

Iluze 3D tapety
Iluze 3D tapety
Iluze 3D tapety
Iluze 3D tapety
Iluze 3D tapety
Iluze 3D tapety

Tapety jsou používány tak, aby odrážely eleganci, modernost a styl v designu a dekorací v každé domácnosti…

Postupem času se staly součástí estetické historie, která se po určité době znovu vrátila a představila se nám s důmyslným grafickým vyjádřením, které pozvedne jakýkoliv prostor svou krásou, stylem a vzorem. Neobvyklé, ale tak říkajíc tradiční vzory, na této moderní, futuristické a experimentální tapetě, mohou být ideálním prostředkem k vytvoření pohádkového prostoru, který převede místnost, ve které jej použijete, do světa vaší fantazie.

S různými vzory, tvary, barvami, materiály a tématy jsou tapety v dnešní době tak rozmanité, že je nemožné najít něco, co se vám líbí a vyhovuje to vašemu jedinečnému stylu. Detaily tapet se liší od výrobce k výrobci, od tématu k tématu, a vše může být přizpůsobeno tak, aby to dokonale vyjádřilo váš styl. Umělci tvorbu tapet proměnili v umění, kde tapeta nahradila stojan a plátno.

A něco takového si můžete představit i tentokrát. Známá společnost Design Company se spojila s Eco Wallpaper, aby vytvořili unikátní kolekci tapet, které mají trojrozměrný efekt. Jejich inovativní návrhy jsou dělané v podobě nákresu tužkou, kterou se dá imitovat stín na obyčejném bílém pozadí, což přispívá k vytvoření iluze hloubky. Kreativní lidé, kteří pracovali na těchto návrzích, byli inspirováni tapetami, které se prolínají a mají 3D vzhled, když jsou nalepeny na stěnu. S cílem vytvořit takový konečný návrh, je každá šablona dělaná tužkou a vytváří tak iluzi na papíře.

Podobné články
X