Naše stránky používají soubory cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies na vaše zařízení a s jejich využíváním. Souhlasím

Bydlení  -  Interiér

Dynamický byt v New Yorku

Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku
Dynamický byt v New Yorku

Damašková tapeta se zajímavými vzory vzbudí v dnešních moderních a stylizovaných interiérech dojem autenticity…

Ve skutečnosti pochází tyto vzory ze stejnojmenného syrského města z dávných časů, a většina interiérových designérů je používá k vytvoření dávného vzhledu. Ve většině případů jsou zkombinovány s moderními akcenty ve formě kousků nábytku a dekorací, a výsledkem je moderní prostor, který nás svým kouzlem zaujme.

Rezidence, kterou vám dnes představíme, je dílem Jamese Thomase a představuje ztělesnění luxusního bydlení. Ve velkém stylu a s kultivovaností vám představí kvalitní kusy nábytku v jemných tónech. Tato rezidence nabízí bezkonkurenční výhled na město, který je relaxační i dech beroucí.

Tento soukromý byt v New Yorku má klasické kousky nábytku s rovnými liniemi a pár geometrickými tvary, které vytvářejí stoickou atmosféru, která je zároveň atraktivní i elegantní. V exteriéru tedy naleznete modulární kousky nábytku s proutěnými rámy, s doteky zeleně pro pocit spojení s přírodou. Snadno si dokážete představit sami sebe, jak si užíváte sklenku vína a pozorujete měsíc a hvězdy, nebo se bavíte s přáteli. Obývák tohoto bytu zahrnuje pohodlné posezení pokryté vlněnou tkaninou. Barva, která zde dominuje, je těžká na udržení, ale správným způsobem doplňuje design interiéru. Dekor, který zde spatříte, je plný městské elegance.

Ložnice je zdobena v šedé barvě, která zvýrazňuje okouzlující detaily. Jemné záclony a židle dodávají místu esenci, která probouzí pocit pohodlí a soukromí. Je to ideální místo pro čtení knih, kdy se můžete ponořit do svého vlastního světa. Nebo si jen můžete vychutnávat okolí. Na designu není nic, co by sahalo za rámec klidu – je prostý a velmi elegantní. Prostor kuchyně je zcela jasný – je zdoben skříňkami EUROSTYLE, vysokými židlemi s opěrkami a strukturálním barem, který prostředí jen přispívá. Součástí dekoru jsou i okna od podlahy až ke stropu, které nabízejí dramatický výhled. Soustředí se na ně veškerá pozornost, a díky tomu se nachází v dobrém prostředí. Starost o ně je velmi malá, zatímco bytu poskytují spoustu výhod.

Celý interiér je prostý a bez zbytečných detailů. Elegantní nábytek, doplňky i minimalismus vkládají místu na fascinovanosti. Tmavé dřevo, kouřové skla na konzolách, exkluzivní kousky osvětlení a dlouhé záclony, to vše bytu dává dynamiku, která představuje kvalitu a exkluzivitu.

 

Podobné články
X